METANCITY – nejen Hip hop a Ostrava / Vánoční Slim Slam Drum naděluje: Jade a MC Coppa zítra ve Fabricu

Vánoční Slim Slam Drum naděluje: Jade a MC Coppa zítra ve Fabricu

Slim Slam Drum, Jade, Coppa

Speciální vánoční vydání ostravského drum´n´bassového večírku SSD aka Slim Slam Drum letos proběhne už podesáté. Na Boží hod, tedy 25. prosince 2010, nadělí ježíšek v klubu Fabric maďarského producenta a zručného DJe jménem Jade a britského MC Coppu.

Párty SSD probíhá čtyřikrát do roka. Ti, kdo ji navštěvují pravidelně, říkají, že ta prosincová je slavnostní. „Vánoční SSD má svou výjimečnou atmosféru, kdy se snoubí posvátnost Vánoc a pořádná drum´n´bassová párty,“ vysvětluje za pořadatele C.phone z dua No Money.

Letos jeho slova nabývají ještě konkrétnějších obrysů, protože co může být víc vzdálenějšího všudypřítomným koledám než nekompromisní produkce vydavatelství BSE a Lifted, pod jejichž hlavičkou vychází muzika budapešťského hudebníka Gabora Simona. Známější jako Jade patří k tomu nejprogresivnějšímu z evropské taneční hudby.

I když své skladby staví na odzkoušených techstepových podkladech, pokaždé je zabalí do nadčasového soundu. Jednou do dubstepového rytmu, podruhé vysampluje metalové kytary, jindy si zas k ruce přizve vokalistu, který jeho písničce dodá hitový potenciál. Pokaždé tak vzniká nesmírně osvěžující opus.

Doprovodí jej britský vokalista MC Coppa, který se blýskl spoluprací s řadou světových DJs. Pro svou univerzálnost je oblíbený i mezi našinci, díru do světa s ním udělal Slovák L Plus.

Line-up doplní slovenský producent Kato, domácí naděje Shade aka Gasmask 71 a jistoty českomoravského drum´n´bassového podhoubí Ja-ne a No Money a MC Tweety Twizta.

Vstupenky pořídíte v obvyklých ostravských předprodejích za 200 korun. Většina lístků však bude k dostání až před párty přímo ve Fabricu. „Každoročně se tam o Vánocích schází parta lidí, kteří už bydlí mimo Ostravu, ale na svátky přijíždějí za svými rodinami. Ti a všichni ostatní si budou moct lístek sehnat na místě,“ dodává C.phone.

Nutno ale dodat, že už se několikrát stalo, že vánoční SSD byl během několika desítek minut po otevření klubu vyprodaný. Pokud tedy můžete, sežeňte si vstupenky v předprodeji. „Tenhle Slim Slam Drum bude o vánoční pohodě a skvělé náladě,“ zve C.phone všechny, kteří se budou chtít po štědrovečerní hostině trochu protáhnout.

SSD aka Slim Slam Drum, Fabric, Ostrava, 25. prosince 2010 Vystoupí: Jade (Lifted/HU), MC Coppa (Viper/UK), Kato (Trident/SK), Shade aka Gasmask 71, No Money, Ja-ne, Pier a MC Tweety Twizta Předprodej v Ostravě: Klub Klid, Café de la Ostrava, Titty Twister Vstupné: 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

24. prosince 2010
Tiskovky / Promotion / Hot News

Reklama zde

Reklama