METANCITY – nejen Hip hop a Ostrava – Reklama

Reklama

Chcete svou reklamu na webu, který měsíčně navštíví přes 50 000 mladých lidí? Pokud chcete, aby se k Vám dostali lidé, kteří přesně vědí co hledají a co chtějí, určitě čtěte dále.

Kdo jsme?

Web METANCITY vznikl v roce 2002 a do současnosti si našel širokou základnu pravidelných návštěvníků. Jsme jeden z nejnavštěvo­vanějších webů v České Republice, zabývající se tématikou black music (hip hop, rap, reggae, dancehall, rnb, funk, jazz). Hudbou to však rozhodně nekončí, máme široký záběr. Baví nás stylové a moderní věci a o nich také píšeme. Náš web navštěvuje měsíčně přes 50 000 návštěv­níků. (AWStats)

Proč u nás?

Naši čtenáři jsou mladí lidé v průměru ve věku od 16 až 28 let, kteří mají rádi hudbu, styl a jsou ochotni za to utrácet. Náš web nabízí 4 reklamní plochy (viz. níže) za velmi zajímavé ceny.

Podporujeme i dobročinné projekty.

Kolik Vás to bude stát?

Prodej reklamy na webu zajišťuje mediální skupina amedio. Více informací na info@amedio.cz (v předmětu uveďte METANCITY).

Formát reklamy

  1. Full Banner 468×60px umístěný v horní části obrazovky.
  2. Square 300×300px umístěný na titulní stránce.
  3. Small Banner 190×100px umístěný v pravém sloupci u každého článku.
  4. Leaderboard 745×100px velký banner umístěný nahoře nad celým layoutem webu

Formát souboru s Vašim bannerem může být, jak ve formátu Flash (.swf), tak jako klasický obrázek (.gif, .jpg, .png, .bmp). Velikost banneru není omezena.

Ikony, loga a bannery webu METANCITY naleznete zde.

Reklama zde

Reklama