METANCITY – nejen Hip hop a Ostrava – F.A.Q. (Frequently Asked Questions)

F.A.Q. (Frequently Asked Questions)

Často kladené otázky.

Dobrý den, jsem promotér a rád bych na vašem webu zveřejnil svou tiskovou zprávu o akci, jak postupovat?

Zašlete Vaše dokumenty na e-mail media@metancity.com, v případě, že nás Vaše zpráva zaujme, rádi ji na našem webu zveřejníme.

Dobrý den, zasílal jsem Vám informace o svém novém CD “Jsem rapper a jsem v těžký pohodičce” a nemůžu na webu najít článek s mnou zaslanými informacemi.

V případě, že nás Vaše informace zaujaly (zaujmout nemusí) byly zveřejněny v sekci Tiskovky / Promotion / Hot news na úvodní stránce webu, kde se zobrazuje většina informací, které se k nám dostali prostřednictvím e-mailu media@metancity.com. Pouze ve výjimečných případech zveřejňujeme cizí zprávy v hlavních článcích.

Ahoj, před pár dny jsem přidal do sekce Odkazy link na svůj web a stále jej tam nevidím. Funguje Vám to?

S největší pravděpodobností se na vašem webu neobjevil link na náš web, což je podmínka pro umístění Vašeho odkazu v sekci Odkazy. Pokud link na metancity.com na Vašem webu máte a přesto v sekci Odkazy odkaz na Vás není, kontaktujte nás na e-mail info@metancity.com.

Čau, dělám hip hop akci a chtěl bych, aby se moje akce zobrazovala s obrázkem a nápisem DOPORUČUJEME, co mám udělat?

V sekci DOPORUČUJEME se zobrazují pouze větší akce, nebo akce na kterých se podílíme (podmínkou je použití našeho loga v propagačních materiálech akce – plakáty, letáky a případně odkaz na náš web na webu akce). To, že umístíte logo na Váš plakát, však ještě neznamená, že Vás do sekce DOPORUČUJEME zařadíme automaticky.

Pokud si myslíte, že je akce i přesto zajímavá pošlete nám link na media@metancity.com.

Nějak se pořád nemůžu zaregistrovat/přih­lásit do komentářů, čím to je?

V případě, že chcete přidávat komentáře ke článkům, musíte se nutně zaregistrovat. K registraci potřebujete aktivní e-mail, na který Vám po registraci přijde odkaz, kterým aktivujete svůj účet. Pro přihlášení potřebujete, aby Váš prohlížeč měl povoleny cookies.

Chtěl bych na Váš web umístit svůj banner, ale nechce se mi za to platit, je nějaká cesta?

V případě, že nechcete využít placených reklamních ploch na našem webu a přesto byste rádi umístily banner na náš web, zašlete nám informace o banneru na e-mail reklama@metancity.com. Vše zvážíme a budeme Vás informovat.

Chtěl bych psát/fotit pro Váš web, co proto musím udělat?

V případě, že se chcete podílet na rozvoji webu metancity.com, ať už psaním článků, či poskytováním fotek, kontaktujte nás s ukázkami prací (ukázky článků, několik Vámi pořízených fotografií) na e-mail media@metancity.com.

Rád bych umístil ikonu (88×31px) mého webu do zápatí Vašeho webu. Jak na to?

Umístění nekomerční ikony na naše stránky je zcela zadarmo a je podmíněno pouze umístěním naší ikonky na Vaše stránky. O bližší informace žádejte na e-mail media@metancity.com.

Reklama zde

Reklama