METANCITY – nejen Hip hop

MB´s posílají nový videoklip / Kit Bike ke stažení

Než se dostane ke slibované recenzi nového alba Monkey Business, dovolil bych si vás upozornit na nejnovější klip této výborné pražské party, která dokazuje, že pop nemusí být nic sprostého. Přestože v současnosti rotuje v rádiích singlovka A Song For All Nations, role první vizuálně ztvárněné skladby připadla skladbě Kit Bike. Video v premiéře uvedl webový magazín musicserver.cz, který dále uvádí, že bylo natočeno a sestříháno dříve, než byla samotná píseň vůbec složena. Kit Bike pojednává o jednom japonském fanouškovi Čech a jeho historie, jenž se vydá na vlastnoručně sestaveném motocyklu značky Jawa prozkoumat, co je pravdy na Jiráskových pověstech. Pěknou kameru podtrhuje ryze český humor, parodující řadu klišé naší země. Užijte si ho!

Videoklip Kit Bike si můžete stáhnout ve dvou velikostech, a sice v kvalitnější a v méně kvalitní verzi.

Tagy: Monkey Business, Kit Bike, videoklip

Rubrika: Tipy, 11. června 2007, RavenakKomentáře

18.16 - 11. června 2007

SNOOP DOGG vystoupí v PRAZE!!  

SNOOP DOGG vystoupí v PRAZE!!! 11.červenec 2007 (Sazka Aréna, Praha), Vice na http://www.wtfcz.cz // http://www.youtube.com/watch?…


20.48 - 11. června 2007

 

HUSTÝÝÝÝÝÝÝÝÝ­ÝÝÝÝ........


01.12 - 12. června 2007

Krevell  

maximální… fakt krása. mi to hraje už snad hodinu jako background a nemá to chybu! nejvíc je stejně Krevell model 1:1 ;)


12.13 - 12. června 2007

 

No pohoda, ne?! :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama