METANCITY – nejen Hip hop

Americká rapová legenda Kool G Rap poprvé v České republice!

Komu se zdálo, že letošní léto už nemůže být žhavější, tak ten se hluboce mýlil. Leckomu se o prázdninách splní malý dětský sen v podobě největšího pasáka všech dob Snoop Dogga, tak třeba i koncertem kompletního netopýřího klanu. A kdo jiný by měl letošní léto otevřít, než ten, kdo stál u zrodu gangsta rapu a hip hopu vůbec. Ano, New Yorský rodák a král Queensu Kool G Rap spolu se svým djem Scram Jonesem podctí české publikum svým koncertem v rámci evropského turné na druhém ročníku úspěšné akce s názvem Royal Elements II. – Rap Special, která se uskuteční 1. července v Lucerna Music Baru.

Leckdo si vzpomene na první ročník RE s podtitulem Beatbox Special, kdy svým uměním doslova všechny odrovnal belgický vícemistr světa v beatboxu Roxorloops se svou kapelou Beatoxic. Byl by proto hřích, kdyby druhý díl RE nedostal svému jménu a nenabídl zážitek vskutku královský. Proto nemůže americkou rapovou legendu Kool G Rap uvést nikdo menší, než tuzemský geniální producent a hit maker DJ Wich, který ve svých nepřeberných projektech opět uhodil hřebík na hlavičku, a proto společně s New Yorským raperem Nironicem lámou tuzemské hitparády a jejich album The Chronicles of a Nomad je jedním z nejzajímavějších produktů, které naše scéna nabízí.

Akce nese podtitul Rap Special, a když se řekne rap, musí se druhým dechem dodat freestyle. A na RE nepujde o freestyle ledajaký. Nemusíte se bát, že se budete muset prokousat horou nic neříkajících a nudných jmen z kdejakého koutu naší matičky země. My vám představíme dvě nejžhavější jména poslední doby. Mladou krev a mistry svých zemí. Vítěze loňského Urban Rapublicu a pražského přeborníka Resta postavíme proti dvojnásobnému mistru Slovenska Strapovi. Bude to drsný, bude to bolet. Bude to boj do první krve.

A aby se neřeklo, že jsme jen bojechtivý barbaři, můžete se pokochat díly mladých umělců, kterých bude v klubu nespočet a doplní tak žhavou atmosféru, kterou podbarví partyshits DJ´s Revers, Pow´Em a Rockstar. Přijď proto s námi otevřít léto na jednu z nejlepších hudebních klubových akcí těchto prázdnin.

See Ya

Tagy: Kool G Rap

Rubrika: Tipy, 30. května 2007, TZKomentáře

13.35 - 31. května 2007

muhee  

tak ted newim co si mam vybrat, nejradeji bych fsechno…ale..pujci mi nekdo 10 000??? :D:D


01.11 - 1. června 2007

 

tak letos je to riadny popič.)) – ale kašlu na to, člověk žije jenom jednou, jedu na všechno -kkol g rap, Snoop, hip-hop allstar, Lauryn Hill, Wu-Tang, Hip-hop Jam, Hip-hop kemp. Zažitky jsou více než prachy. Makejte děcka, brigád je dost:)


11.06 - 1. června 2007

muhee  

hele 10000 ti stáčí tak akorád na kemp + HHallstars :D


11.27 - 3. června 2007

 

disco_da – tak někdo není rozmazlený a buržoázní typ:)) 10 000 stačí na všechno co jsem vyjmenoval uplne bohate, alespon me teda:))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama