METANCITY – nejen Hip hop

Třetí díl severomoravského Freestyle Battlu společně s koncertem Presso 63 již za pár dní / Soutěž o dva vstupy

Battle o nejlepšího freestylera Moravskoslezského kraje opětovně proběhne svým třetím pokračováním v tuto sobotu 19. května ve frýdecko-místeckém klubu Stoun. V porotě tentokrát usednou účastníci minulých battlů Khomator, Fatal Error a G-Money, které doplní frontman poté vystoupivší slovenské kapely Presso 63 – Strapo. Zatímco vy se ještě můžete posledních pár dnů přihlašovat, vzhledem k obsazení poroty jsou šance o prvenství o to větší, pojďme si teď něco říct o hlavní hvězdě večera.

Strapo se prvně uvedl na v lednu 2006 se konající akci Bombaklad, kde překvapivě obstál v těžké konkurenci a jako šestnáctiletý vyhrál tento freestyle battle. Od té doby již má prvnestvích hned několik, a to i na pravdepodobně nejprestižnějším slovenském battlu ArtAttack Freestyle Battle. Nicméně, „Skokan roka“ Strapo se necítí pouze jako battle freestyler, a tak natáčí s pomocí producenta Karaoke Tundra své debutové EP MC, ktorý ktorý vedel priveľa, o němž si brzy budete moct přečíst v chystané recenzi na našem wbu. Koncerty Strapo jezdí se svým parťákem Chutkassem a trnavským klasikem DJ Spinhandzem, známý to představitel šimpanzí školy v turntablismu. Dohromady výborná show.

Poslechnout si dvě skladby z EPčka můžete na této adrese Na první poslech je patrné, že se nejedná o nic, co byste od současné slovenské scény čekali. Beaty Karaoke Tundry se jen stěží dají zařádit do současného mainstreamu, Strapo na svůj věk působí velmi vyspěle, a to tak, že svými texty přepisuje kdejakou současnou celebritu. Krom toho disponuje na první poslech zapamatovatelným hlasem a originálním, chápej svým flow. Za metancity mohu jejich koncert jen doporučit. Severomoravská premiéra slovenského nového talentu se blíží. Pakliže chcete ušetřit nějakou tu stokorunu, společně s pořadateli máme pro vás soutěž o dva vstupy. Výsledky v diskusi den před akcí.

Do té doby chci vědět, kde Strapo natočil své EPčko. Nejsem nelida, tři možnosti jsou tyto:

  1. Zion 5
  2. Jižák
  3. P.A.Trick Studio

Odpovědi posílejte na starou známou adresu soutez@metancity.com, přičemž do předmětu napište heslo Strapo a nezapomeňte udat vaše plné jméno. Nezbývá než popřát hodně štěstí. Báj.

http://www.artattack.sk

Tagy: Strapo, Presso 63, Chutkass, EP MC, ktorý ktorý vedel priveľa, Karaoke Tundra, Frýdek-Místek, Stoun, Freestyle Battle Vol. 3

Rubrika: Tipy, 15. května 2007, RavenakKomentáře

21.33 - 16. května 2007

LineUp  

18:00 Meeting a prezentace 18:30 1.rozstřel 19:00 2.rozstřel 19:30 Battle 1–16 20:00 Párty time 21:00 Čtvrtfinále 1–8 21:30 Free breaking zone 22:00 Semifinále 1–4 22:20 Free breaking zone 23:00 Finále 1–2 23:30 Presso 63 0:30 After Párty


21.41 - 16. května 2007

Pozor nataceni TV  

Z battlu se bude natáčet reportáž pro internetovou televizi Stream, tak doražte podpořit severomoravskou­ scénu.


13.54 - 18. května 2007

výherci  

dostali email. Správná odpověď Zion 5

Vladan Gockert Michaela Dostálová


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama