METANCITY – nejen Hip hop

Peneři Strýčka Homeboye vystoupí příští pátek ve Fabricu / Soutěž o pět vstupů!

Jak jsme vás informovali před více než týdnem, v létě vystoupí americký west coast rapper The Game na festivalu t-music Hip Hop Jam. V přiložené tiskovce jste si možná všimli, že tomuto festivalu bude předcházet řada po různých městech se uskutečňujících akcí coby warm up parties. V tomto ohledu vám můžeme oznámit, že na ostravském warm upu vystoupí pražská v pravdě legendární kapela PSH. Myslím, že není třeba představovat. Zakladatel kapely Orion v roce 1993 vydal své zásadní demo a od té doby prakticky funguje s jistými obměnami až dosud. První album Repertoár zaznamenalo velmi příznivé ohlasy a pomohlo kapele se dostat na výsluní nejen české hiphopové scény, přičemž Oriho sólovky Teritorium I a II už dostalo PSH mezi přední kapely české muziky jako celku a jejich poslední počin Rap´n´Roll toto jen potvrdilo.

Dne 18. května vystoupí tedy Orion společně s Vladimirem518 a jejich DJem Mike Trafikem v ostravském klubu Fabric. V rámci spolupráce s pořadatelským týmem jsme pro vás připravili soutěž, a to rovnou o pět vstupů. Na mě připadla úloha vymyslet soutěžní otázku. Obvykle bývá prostě jednoduchá a ani dnes tomu nebude jinak. Jeden ze členů PSH se v současnosti podílí na chodu vlastního vydavatelství, které se krom rapových nahrávek věnuje i knižním publikacím. Ptám se vás tedy, který ze členů se věnuje kterému vydavatelství. A proto, že se podle mého jedná o tak známou skutečnost, ani vám neposkytnu tři možnosti. Správné odpovědi posílejte na soutez@metancity.com, do předmětu napiště heslo PSH a nezapomeňte uvést vaše plné jméno. Dva dny před konáním akce, tedy 16. května, zveřejníme výsledky. Výherci samozřejmě dostanou vědět emailem. Přeju hodně štěstí!

http://www.psh.name

Tagy: PSH, warm up party, t-music Hip Hop Jam, Mike Trafik, Vladimir518, Orion

Rubrika: Články, 9. května 2007, RavenakKomentáře

12.08 - 9. května 2007

Eh…  

Díky, nechci… :-)


16.34 - 9. května 2007

uf  

presne tak..nejdu…nemaji byt nahodou zitra na beanii??myslite ze je tolik lidi u nas kteri zrovna na psh a jejich aktualni styl, prijdou potom kdyz budou na beanii o tyden driv??aby nebylo zase 5 lidi v klubu jak posledne..neporadal bych to teda.. ale tak necht at se stane,aspon se neco deje a to je dobre …


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama