METANCITY – nejen Hip hop

Nironic & DJ Rawal dnes v havířovské Stodole / Bude party!

Den D pro Havířov a vůbec severní Moravu konečně nastal. Dnes večer vystoupí v havířovském klubu Stodola rapper Nironic, jenž má za sebou působení v několika místních projektech a především nedávno vydal vsou debutovou sólovou desku společně s DJ Wichem The Chronicles of a Nomad. Pokud váháte anebo ještě nevíte, co s dnešní nocí, určitě by nebylo naškodu zvážit tuto variantu v havířovské Stodole. Nejen lidové vstupné zaručuje bezpochyby výbornou párty se vším všudy. Více v následující tiskovce…

Tiskovka:

Nironic je rapper a původem pochází ze známe čtvrti Bronx v New Yorku, kde vznikal hip-hop. Momentálně žije v Praze a část roku v USA. Byl členem anglicko-americké kapely The Regime spolu s dobře známou dvojicí Emdee & Tuco z Londýna. Při pobytu v Praze se seznámil s DJ Wichem, který je považován za jednoho z nejlepších českých producentů, mimochodem produkoval písničky i Daře Rollins, Samérovi Issovi a všem známým českým umělcům, co mají jen něco dočinění s hip-hopem.

V lednu vyšlo společné album Nironica a DJ Wiche, které se jmenuje DJ Wich Presents Nironic – The Chronicles of a Nomad. Je běžně k dostání ve všech obchodech. Album vyšlo na labelu P.A.trick Records. Deska obsahuje osmnáct tracků, jejichž produkci má na svědomí kompletně DJ Wich. O rap se postaral samotný Nironic, ale samozřejmě nezapomněl ani na hudební hosty. Můžete se těšit na featuring se slovenskou zpěvačkou Tinou a v jednom kousku si zahostuje i Tom Malár. Album dosahuje úspěchů jak v Evropě tak i v USA. Sám Nironic studoval hudební školu v NY, kde i jednu dobu jezdil tour i s rockovou kapelou. Jeho album patří momentálně k tomu nejlepšímu v ČR.

Jedinečná příležitost nenechat si ujít jeho koncert se nabízí právě dnes. V těchto dnech vyšel i jeho videoklip, který bude konkurovat i ostatním rapperům na MTV. Představení klipu Best Thing/The Hustle/In This jste mohli shlédnout na Primě v T-Music. Jedná se o trojici songů, která rozhodně patří mezi největší hymny alba. Nenechte si ujít pravý černý rap z Bronxu.. Spolu s Nironicem přijede i DJ Rawal z Prahy, člen Funky Doggz Squad, který je skvělý DJ a během večera zahraje své nejlepší crunk a grime party hity. Tento koncert bude určitě zajímavý i pro posluchače jiných žánrů.

Během večera živě vystoupí i Khomator & Matyasz. U nás již velice známe duo, které má za sebou řadu vystoupení po celé ČR. Khomator nedávno vydal album Khomator – 3×4 LP, které je také k zakoupení ve vybraných obchodech a na internetu. Všem lidem je již dobře známý pilotní song tohoto alba If U Say Yes s hostujícím Matyaszem, který je možno slyšet v mnoha radiích. Khomator & Matyasz také budou celý večer moderovat a bavit.

Na akci zahraje již tradiční DJ Lowa, o kterém na jistotu můžeme, říct že je nejlepší battle hip hop DJ v České republice a může se pochlubit titulem IDA Champion.

Na baru bude opět možnost zakoupit různé drinky za skvělé ceny.

Díky sponzorům bude vstup na akci jen 60Kč.

Tagy: Nironic, DJ Rawal, DJ Wich, Havířov, Stodola, koncert,

Rubrika: Tipy, 5. května 2007, RavenakKomentáře

13.28 - 5. května 2007

wow  

vklidu fotka nironicu..čerńy jak bota


14.06 - 5. května 2007

yeahh…  

to bude mazeccc akcička… se těshíím jak cyp!! :-) goood…


16.53 - 5. května 2007

Pro ty co nejmaj ským jít!  

Kdo chce nechť napíše zde a my ho vemem sebou. Jedem z Ovy vláčkem…


17.19 - 5. května 2007

2frost  

jestli mohu poradit jel bych autobusem…je to mnohem blíž než od vlaku.-)


17.46 - 5. května 2007

Leené óczko  

Já sem v Hawru nebyl dost dlouho takže netuším jen se přizpůsobuju. Navíc k nám cestou budou nastupovat další lidi…Ale díky za radu!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama