METANCITY – nejen Hip hop

Freestyle Battle severní Moravy vol. III / Koncert Presso63

Třetí díl severomoravského freestyle battlu bude opět ve frýdecko-místeckém Stounu a to 19. května. V porotě tentokrát usedne slovenská mladá hvězda Strapo, dále havířovský Khomator, G-Money z Ostravy a vítěz prvního freestyle battlu Fattal Error. Dále vystoupí Presso 63 ze Slovenska a rezident DJ Lowa.

Příhlásit se můžete na mail info@djlowa.com do 17.5. Uveďte váš nick, odkud jste a telefonický kontakt.

Soutěž bude opět probíhat ve dvou kolech odpolední semifinále a pak večerní finále. Mimo věcných cen si dva nejlepší finalisté dají odvetu na koncertu Masta Killa 15. června v Hale Tatran v O6stravě.

Pravidla a veškeré info sledujte na www.djlowa.com

PRESSO63

ve složení Strapo, Chutkass a DJ Spinhandz

Strapo

Vráťme se zpět v čase. Je leden 2006, akce Bombaklad, nikdo ještě netuší, že se něco stane svědkem měnících se dějin. Tenkrát pouze 16tiletý Strapo vyhráva tento battle, čím se mimo jiné nesmazatelně zapisuje do pamětí návštěvníků. Leden 2006, bratislavská kvalifikace AAFB a Strapo opětť bezkonkurenčně vítězí. Konec dubna, tenkrát již 17 letá freestyle.ová mašina vyhráva ArtAttack Freestyle Battle 2006. Stáva sa tak po jménech Čistychov a Kaidžas třetím „králem“ domácího freestylu. Zbytek je historie. Strapo za pul roku procestuje víc battlů než všichni mc´s dohromady a co je hlavní, že v drtivé většině vyhráva. Že je talent, není třeba už nikomu dokazovat. Je načase predstavit si publiku i z opačného pólu. Škatulka freestyler je mu malá a tak se hlásí o slovo se svojím debutovým 9 trackovým EP s názvem „Mc, ktorý vedel priveľa“. To má oslovit všechny fanoušky tučných beatů a hlavně příjemného verbálního projevu.

Tracklist:

  1. Už je to vonku
  2. Skokan roka
  3. SSS /Sandoval Saranče Strapo/
  4. Tak už to balíšcocote? plus Ektor
  5. Ukecaný drbko…
  6. Pridaj sa! plus Chutkass
  7. Nepýtaj sa kde bývam
  8. Mc, ktorý vedel priveľa
  9. BONUS: Killa Khonec

DJ Spinhandz

Trnavský DJ, který absolvoval mnoho djských battlů již od roku 2002. Také nezničitelný party drtič. Více na www.myspace.com/djspinhandz.

Chutkass

Hostuje na Strapově EP a na koncertech mimo funkce Hypemana je i regulérní člen Presso63.

Tagy: freestyle battle vol. 3, Strapo, Presso63

Rubrika: Tipy, 3. května 2007, LowaKomentáře

07.23 - 4. května 2007

jeaaahhh  


13.29 - 5. května 2007

KLAM -Bejdžr city represent!  

těším se až zas se vykuřím na ten battle,at je větší sranda !!heh :D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama