METANCITY – nejen Hip hop

Skateshop.cz presents Quiksilvercup 2007 - indoor skateboard contest

Již tuto sobotu, tedy 10. února 2007 se na olomouckém výstavišti v palivonu A koná sedmý ročník skateboardových závodů QuiksilverCup07. Všem milovníkům sk8boardingu by určitě závody neměly uniknout! Více v oficiální tiskové zprávě:

Skateshop.cz presents již 7.ročník halových skateboardových závodů QuiksilverCup07 v sobotu 10. února na olomouckém výstavišti v pavilonu A. Jede se tentokrát o 30000 Kč v cashi a hromadu věcných cen. Můžete se těšit na lehce inovovaný olomoucký plechový skatepark doplněný o pickniktable a tři ollieboxy z dílny mysticconstruction, nebude pochopitelně chybět automobil jako součást skateparku. Tento rok bude v hale nově také skládací minirampa, určená pro freestyle bmx exhibici. Diváci vstupné neplatí a startovné pro jezdce je 100 Kč, je možné se registrovat s předstihem na www.quiksilvercup.cz, každý jezdec v rámci startovného dostane zdarma oběd (vegetarian nebo maso dle výběru). Organizátoři vypsali tento rok opět samostatnou kategorii pro slečny – Roxy Jam. Diváci se mohou těšit na lepší výhled z prostornějších tribun a závěrečný koncert skapunk a hiphop kapel. Večerní afterparty proběhne v klubu Envelopa za účasti Indyho a Wiche na hiphopové scéně a projektu No money na drumnbassové scéně. Jakékoliv bližší info můžete od příštího týdne sledovat na nových webových stránkách závodů www.quiksilvercup.cz (online registrace, aktualni foto a video zpravodajstvi, náhled skateparku, kontakty na ubytovaní, dopravu a hospody, …)

Tagy:

Rubrika: Tipy, 9. února 2007, AdyKomentáře

19.56 - 9. února 2007

 

zabij mesera, zachranis strom:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama