METANCITY – nejen Hip hop

Festival snowboardingu a freeskiingu se blíží / Back On Snow v Polsku

Ahoj, ahoj, ahoj. Chtěl bych pozvat všechny nadšence zimních radovánek na festival extrémních sportů – snowboardingu a freeskiingu. Hostitelem téhle akce je Polsko, a to konkrétně město zvané Ustroń (vzdálenost 14km od Třince, po polské straně).

Festival se koná ve dnech 27. – 28. ledna na parkovišti Solisko pod Čantorii, kde vyroste snowboardove městečko, ve kterém bude možnost vypůjčit si nejnovější zboží tohoto odvětví a to bez jakéhokoli poplatku (prkna, vázka, boty) od distributorů firem sdružujících se kolem stránek www.backonsnow.pl.

V sobotu proběhne BIG AIR snowboardistů a lyžařů. V neděli na závěr celé akce nás čeká exhibice na zábradlích, která proběhne v centru freestylového městečka. Hlavní atrakcí bude určitě sobotní open-air koncert polské reggae kapely Jamal.

Jamal – producentské duo Miód a L. Borecki bylo založeno roku 1999 v Radomiu (PL). Začátky byly čistě rapovou záležitostí a až v růběhu kariéry pochytilo vůni karibských rytmů. Po přestávce, která proběhla od roku 2001 do roku 2004, se skupina hodně přibližila těmto žánrům a přenesla je do polského života. Ovocem byla deska Rewolucja, která kapelu sčítající 9 výborných hudebníků, vynesla na vrchol polského reggae a raggamufinu.

Složení Jamal:

Tomek Mioduszewski (Miód) – vokál
Nicolas Ribier (Fr) – 2. vokál
Łukasz Borowiecki – basa
Wojtek Sobura – bicí
Kuba Gawiński – syntezátor
Mateusz Waśkiewicz – kytara
Miłosz Gawrulkiewicz – trubka
Marcin Muraz – pozoun
Jarosłav Botchur – saxofon

bližší info na www.backonsnow.pl nebo na tel. 775640839 (Pinokio)

Tagy:

Rubrika: Tipy, 14. ledna 2007, MilionerKomentáře

10.55 - 14. ledna 2007

wow ..  

tak tam asi zajedem :) .. btw: Mili v druhem odkazu na ten web mas o „n“ navic ;)


19.51 - 20. ledna 2007

Wow  

sylne uvazuji


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama