METANCITY – nejen Hip hop

Pořád ještě nemáš dárky? Máme pro tebe tip z Queens Hip Hop Shopu!

Vánoce po roce zase neúprosně klepou na dveře. Máme poslední týden, poslední šanci sehnat dárky pro svou holku, kámoše, kámošku, bráchu, ségru a v neposlední řadě hlavně pro sebe, co si budeme vykládat, že?

No a pokud jste taky nechali nákup prezentů na poslední chvíli jako já, doporučuji všem mrknout se na novinky, které nabízí Queens Hip Hop Shop!


Pokud chcete udělat radost něžné polovičce naší populace, rozhodně mrkněte na novinky z řady Adidas Respect M.E., jejíž patronkou je samotná Missy Elliott, případně na sexy kousky od Ecko Red, Baby Phat, Endorfiny či Dickies!

Té druhé pulce populace doporučuji obrovský výběr kšiltovek New Era, stylové mikiny, bundy, trička a jeansy světových značek. Co takhle Akademiks, Bullrot, Ecko, G-Unit, Clinic, Mass DNM, LOT 29, či Sean John ?

Rozhodně taky nesmíte zapomenout na obutí. Do Queensu právě dorazila čerstvá várka sneakers. Mrkněte na u nás úplně novou sneakers značku Tagür, elitní modely Air Force 1 od Nike či SuperStar od Adidasu.

Za zmínku stojí taky překrásné hodinky od Nixon. Neváhejte a vyražte do Queens.

Změny v otevíracích dobách na pobočkých Queens přes Vánoce najdete zde.

Udělejte radost svým slečnám, fellům, sobě!

Tagy:

Rubrika: Články, 18. prosince 2006, AdyKomentáře

02.09 - 18. prosince 2006

fella A  

tak co mi koupis pod stromek?]


07.48 - 18. prosince 2006

aha  

2ady : opice:)

detayl : co myslis?:)


11.07 - 18. prosince 2006

sabs  

aspon ponozky prece))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama