METANCITY – nejen Hip hop

SNEAKERS.CZ - česko-slovenský web o fenoménu Sneakers je konečně online!

Je to koníček, je to krása, je to vášeň, je to běh na dlouhou trať a ne vždy je to levná záležitost. Wadap? Sneakers!

Ten, kdo pravidelně čte náš web, jistě zaregistroval několik mých článků na toto téma. Sneakers, boty, obuv, tenisky, Ér Maxy Najky, Superstáry a tuny dalších. To je, oč tu běží.

Trvalo to více než rok, ale nakonec jsme se dokopali a vytvořili první česko-slovenský klubový web, který má za cíl sdružovat lidi, kteří milují Sneakers stejně jako my. Na adrese www.sneakers.cz v budoucnu najdete informace o všech možných i nemožných modelech sneakers botů, najdete tam články, fotky, profily jednotlivých sběratelů a jejich kolekce, fórum a další věci, které se Sneakers přímo souvisí.

Všichni, kteří máte rádi svoje shoes a chcete se s nimi pochlubit, berte foťák, vyfoťte minimálně tři páry Vašich tenisek a hned se registrujte na www.sneakers.cz.

A pro ty z Vás, kteří máte možnost a chuť podpořit tento nově vznikající projekt, mrkněte se na www.sneakers.cz/support/ kde najdete bannery a ikonky, které můžete umístit na své stránky. Budeme vděční za jakýkoliv support!

SNEAKERS ONLY!

Tagy: Sneakers, boty, obuv, shoes, shoe collector

Rubrika: Fashion, 5. listopadu 2006, AdyKomentáře

23.17 - 7. listopadu 2006

yep  

nie som fanatik ale je to namotavka, pre mna okrem estetiky i vyjadrenie citenia k historii,nikdy som neinklinoval moc fashion mode v hh, ale po tom ako som si kupil 1 par adidas campusov musel som si kupit dalsie 2 pary ) ( vsetko v priebehu 2 dni:)pre mna HH vo fashion hlavne = 3 old school pasiky, nemam rad ale teraz ten boom superstarov v 1000 prevedeniach ked kazdi ich nosi a nema ani potuchy o com tato bota vlastne je. Nemam rad ani extremy ked zberatelia odsudzuju niekoho kto ma „skarede boty“ iba preto ze v katalogoch o sneakers sa docitali ze sa maju respektovat ine modely… :))) je to detinske

pozna z vas niekto prikladnu Denmark kapelu 1mc 1dj

dj static and nat ill ? ;)

http://img483.imageshack.us/my.php?…


12.00 - 9. listopadu 2006

spino  

jojo možná se budeš divit ale statica a nat illa znám cheche…jinak s botama máš recht… ;)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama