METANCITY – nejen Hip hop

Dog Eat Dog said to step right in! / Koncert

Tenhle spot nebude ani tak o hip hopu, jako spíš o crossoveru a nostalgii. Je to už deset let, co jsem si jako čerstvý puberťák koupil jednu ze svých nejhranějších kazet. Kazetu, která v mém walkmanu hrála ještě několik let. Play Games, baseballové kartičky a nezapomenutelní Dog Eat Dog, tohle byl pro mě a můj walkman rok 1996.

O to více mě zabila zpráva, že tahle parta, na kterou jsem už tak trošku pozapomněl, přijede 30. listopadu 2006 do ČR a ještě navíc přímo do nedalekého Frýdku-Místku.

Není jiná možnost než být 30. listopadu v klubu Stoun. Dog Eat Dog said to step right in! Dog Eat Dog said to step right out!

Dost vzpomínek, teď už oficiální tiskovka.

Začátek akce od 18.00 hodin.
Předprodej – 280,– Kč (Stoun, Beskydské informační centrum, Titty Twister OV a OL)
Na místě – 320,– Kč

Stoun, Frýdek-Místek, J. z Poděbrad 3109
tel.: 597 431 888, mobil: 774 00 20 13, 774 00 20 14

Možnost el. platby vstupenek v předprodeji pouze do 20. 11. objednávky na: stoun@applet.cz

ROCK FOR CHURCH(ill) TOUR 2006

Tour v rámci kterého se představí skupiny: DOG EAT DOG, HENCHMAN, WORKSHOP a DARKWATER

Legendární crossoverová formace DOG EAT DOG vystoupí ve STOUNU!!! Jedná se bezesporu o jednu z nejúspěšnějších crossoverových kapel za posledních 10 let.

DOG EAT DOG (USA – Skate Surf Crossover)

DOG EAT DOG neovlivnili jen celou generaci a širokou veřejnost, ale také mnoho hudebníků, jejich videoklipy lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby, kdy bylo až ´předogeatdogováno´ všude, kam jste se podívali. Zkrátka DOG EAT DOG se stali legendou. DOG EAT DOG vystoupili v roce 2005 jako hlavní hvězda legendárního Trutnov Open Air a v roce 2006 jako hlavní hvězda největšího českého rockového festivalu Noc Plná Hvězd. DOG EAT DOG vznikli v roce 1993 z bývalých členů legendárních MUCKY PUP a následovali úspěch ANTHRAX, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-LP ´Warrant´. V roce 1994 DOG EAT DOG vydali své první velké album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učaroval všem. Hudební stanice MTV označila DOG EAT DOG za nejlepší novou kapelu roku 1995. V tomto období se DOG EAT DOG představili společně s BIOHAZARD, DOWNSET a DUBWAR ve vyprodané pražské Lucerně. V roce 1996 vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V témže roce DOG EAT DOG vyprodali pražský klub Belmondo a do dneška je na tento koncert vzpomínáno jako na jedno z největších koncertních pekel. V roce 1999 DOG EAT DOG vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně. Poté v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006 DOG EAT DOG vydali své aktuální album ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion. DOG EAT DOG jsou opět v plné síle a chtějí všem dokázat, že jejich rozjuchaný crossover dostane všechny do varu!!!

www.dogeatdog.com

HENCHMAN (CH – crossover)

V roce 2003 se do té doby neznámé trio HENCHMAN výrazně prosadilo na americké hudební scéně. Během 2 měsíců odehráli více než 15 koncertů od Seattlu až po L.A., jedno TV show a jako důsledek těchto aktivit získali smlouvu se slavnou hudební producentkou Sylvií Massy, která produkovala alba takových hvězd, jako např. AEROSMITH, BABYFACE, BIG DADDY KANE, DANZIG, SEAL, THE BLACK CROWES, SKUNK ANANSIE, DEFTONES, TOOL nebo RED HOT CHILI PEPPERS atd… Jejich debutové album ´Unmistaken´ vyšlo tento rok a je distribuováno po celém světě. HENCHMAN jsou ve své tvorbě ovlivněni kapelami BAD BRAINS, HELMET, FAITH NO MORE nebo TOOL, čímž vzniká ojedinělá stylová fůze tak příznačná pro HENCHMAN. Skupina absolvuje celoevropské turné s DOG EAT DOG a připravuje si zázemí pro své vlastní evropské turné, které bude následovat.

www.henchman.ch

WORKSHOP (CZ – heavy crossover)

Připravte se na pořádný úder do ušních bubínků! Na své si přijdou uši příznivců našlápnutých, hutných kapel typu FEAR FACTORY nebo SLIPKNOT. WORKSHOP neservírují pouze zajímavou hutnou hudbu, ale zároveň se prezentují neopakovatelnou image testovacích panáků z automobilových crashtestů. Bílé kombinézy a bílé kukly s velkým znakem radioaktivity sugestivně podtrhují pódiovou prezentaci WORKSHOP. Opravdu ojedinělé zjevení na české tvrdě rockové scéně, kterému je předpovídána dlouhá a úspěšná budoucnost.

www.workshop-cz.com

DARKWATER (Skotsko – crossover)

Současný velký objev skotské rockové scény právě pracuje na svém debutovém albu. Dravé kytary v kombinaci s elektronickými prvky a ženským vokálem tvoří sound DARKWATER. Jejich tvorba se dá přirovnat k ranným SKUNK ANANSIE nebo WITHIN TEMPTATION. DARKWATER zvítězili v několika skotských soutěží kapel a díky tomu se představili na prestižním letním festivalu Wickerman Open Air.

www.darkwateronline.co.uk

Tagy:

Rubrika: Tipy, 4. listopadu 2006, AdyKomentáře

07.19 - 4. listopadu 2006

 

Hezkej plakát:-))

Bude to zajimavý,snad mi to vyjde tam dojet, taková famózní událost, se jen tak nevidi..:)


14.50 - 5. listopadu 2006

jojo  

bude to masakr.....jako zamlada ;o)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama