METANCITY – nejen Hip hop

Vo(a)yage / Czech Snowboarding Movie Premiere Party Night

Tištěný časopis Free magazine a internetový magazín www.FReeride.cz představují unikátní video projekt, který je vůbec prvním podobného ražení v naší zemi. Snowboarding je jedním z nejrychleji se rozvíjejích sportů planety. Během posledních třiceti let se ze všemi opovrhované zábavy pár nadšenců stal jeden z nejmasovějších moderních sportů a zároveň byla vytvořena specifická komunita lidí, které spojuje jediné – jízda v horách s prknem na nohou.

Film Vo(a)yage mapuje zábavnou formou českou snowboardovou špičku prostřednictvím sekcí věnovaných jednotlivým významným postavám českého snowboardingu, představuje jezdce cestou hraných (inscenovaných) portrétů ve stylu „music video“. Prezentuje snowboarding na světové úrovni – atraktivní záběry pořízené na originálních lokacích v panenské přírodě, ale i ve městech. Natáčeno během období 2004–2006 v Evropě (Česká republika, Slovensko, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Bulharsko). Celý projekt se významnou měrou podílí na vývoji tohoto sportu.

Premiérová párty se ponese především v duchu samotného filmu, tedy veškerý program bude směřovat ke kvalitnímu audio-vizuálnímu zážitku každého, kdo dorazí. Film Vo(a)yage bude promítnut na velké plátno s tím nejlepším zvukem a po skončení projekce zahraje k tanci a zábavě DJ Robot (80s, disco, r’n’b, hip-hop). Vstup je zdarma! Trailer (upoutací krátké video) na film Vo(a)yage je k vidění na www.freeride.cz/the-project.

Tagy: Vo(a)yage, snowboarding, freeride, DJ Robot

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 20. října 2006, Milioner / TZKomentáře

11.25 - 20. října 2006

jou  

i am looking forward 2 this shit!!!


14.02 - 20. října 2006

no  

uz se tesim .. jsem zvedav 8)


14.59 - 20. října 2006

mdfk  

asi se taky kouknu…


23.03 - 20. října 2006

ceski  

kouknu se taky… radeji si vemu na patek volno]


20.26 - 22. října 2006

 

ve ctvrtek v marley;) papa:)


fox Ikona k nicku: fox
12.03 - 26. října 2006

 

nevite nekdo v kolik to zacne?


07.29 - 27. října 2006

Navštěvnsot  

Včera jsem byl celkem překvapený velkým počtem lidí dorazivších do Marley … no a pak mi někdo prozradil, že děti mají podzimní prázdniny ;-)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama