METANCITY – nejen Hip hop

DJane Kika a DJ Fatte - Human Duality / Konec října na P.A.trick records

Připravte se na konec října, protože v tu dobu na labelu P.A.trick records vyjde mixtape Human Duality, který je společným dítkem dvojice DJane Kika a DJ Fatte. Jak už lehce nastiňuje samotný název, tento mixtape se bude skládat ze dvou CD a každý DJ(ka?:) osobně namíchá jedno z nich.

Kika pro Vás smíchala tracky od Brand Nubian, Da Bush Babees, Talib Kweli, Mos Def, Morcheeba, Lauryn Hill a dalších. Jako bonusovou skladbu zařadila Fatteův remix skladby “Je třeba mít co říct” od ostravské formace Ye-den a 1, kterou doplnila svými scratchi.

Fatte smíchal tracky od lidí jako jsou například Forein Beggars, Promoe, Roots Manuva, DTonate, Jaylib, Sean Price a chybět nebude ani track „Zlo Nikdy Nespí“ od Headdyho. Jako třešničku na dort přidá své oblíbené grimeovky od Kano, Roll Deep, Nextman, Willey a samozřejmě Ideafatte+DJ Aka. Bonusem bude track s Emdeem do Fatteova beatu, který oscratchovala Kika a slibovaná je i jedna breakbeatová věc. Rozhodně tuhle záležitost nepropásni, bude to stát za to!

Tagy: DJane Kika, Fatte, Human Duality, mixtapes

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 9. října 2006, Hoebitch / TZKomentáře

10.58 - 10. října 2006

uááááááá  

human duality koho by to napadlo ;o) těším se


17.27 - 10. října 2006

 

sem stííííííííííí­íííím!!! gratulace up up up!!! tracklist je vymazlený:) mňam


19.06 - 10. října 2006

yeah.....:)  

No ne, to je impozantně famózní novinka a snad i mixtape:), určo je třeba to checknout, respekt pro Kiku i Fatta. Congratulation!!!:-)


07.40 - 11. října 2006

Damn…  

Hehe… a pak že se v té Ostavě nic neděje… BIg Up!!


22.32 - 11. října 2006

 

Mnooo, jsem zvedavy! o(>)o


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama