METANCITY – nejen Hip hop

ZW Cirkus vinyl + křest info

Známá brňenská formace ve složení mcs Tafrob a Jiří Walker a dj Maztah, dříve známá jako Zlomenej Waz, nyní přichází jako ZW Cirkus se svým debutovým dvanáctipalcem, který vyjde na Zee Prime (sublabel X Production). Na každé straně je jeden track. Na áčku najdeš Obě strany mince a na straně druhé pecku pojmenovanou Já bych si přál. O produkci se postaralo duo Opia & Dup. Opia dělal prvně jmenovanou pecku a Dup tu druhou. Mix proběhl v Dupově novém studiu Background, kde se dále budou dělat další věci z Brna. Mastering proběhl ve studiu Disk Boskovice, což je podle Maztaha jedno z nejlepších studií, kde se dělají mastery. O obal se postaral Maztah za pomocí kresby od Mufa. Křest placky proběhne 27.2. v brněnském Capitolu za účasti celé Colektiff party. Takže se můžeš těšit, kromě ZW, na Naše Věc, El Nino + Allezio, mc Kolpa, mc Janek, Pan Chalan feat. dj Shy One a taky djs teamy Questablist a Illuzionists. Kromě samotného křtu dojde k prezentaci vinylu Colektif – Kolektif 2004 a to neznamená nic menšího než 11 mcs na jedné desce. Mnohými je tato akce označována jako událost roku a já nemohu než souhlasit. A aby toho nebylo málo kluci mají hodně koncertů po celé ČR a na konec léta chystají další singl a možná i nějaký ten remix. Prostě Brno hardkór.

Tracklist A: Obě strany mince – edit, instrumental, akapela (produkce: Opia) B: Já bych si přál – edit, instrumental, akapela, bonus cuts (produkce Dup)

Tagy:

Rubrika: Články, 10. února 2004, DetaylKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama