METANCITY – nejen Hip hop

V Ostravě se přece jen něco děje / Snadná Iniciativa, První fáze a rozhovor

Ostrava, ač třetí největší město naší republiky, lidí, kteří se aktivně podílejí na tvorbě scény by spočítal man robící na cirkulárce na prstech jedné ruky. Scéna spí, nové tváře možná jsou, nikdo o nich ale neví. Dneska vám chci představit kapelu, o které už někteří z vás možná ví. Kluci hráli pár koncertů v Ov, Frýdku a okolních usedlostech a před několika týdny vydali demo – První fáze Sešel jsem se tedy přesně s půlkou jejich crew (Lazy-o, Dor, Fatal) a připravil pro vás rozhovor. Dnes bude řeč o mladé ostravské krvi, o partě nesoucí na svých špinavých beatech název Snadná Iniciativa.

Elo chlopaki! Na úvod by bylo dobroš kdybyste čtenářům našeho webu řekli pár slov o historii grupy a stručně se představili.

SI: No tak v roce 2002 přišla první myšlenka o založení kapely…byli u toho Phorski, Dor, Mans, Cecoň, Lazy-o a dlouho jsme hledali název… Ani nevím, jak jsme přišli na Snadnou iniciativu, ale líbilo se nám to a zůstali jsme u toho. Dodnes se stalo pár změn, někdo se dal na zevl, někdo naopak prokázal iniciativu a dnes je to partia o 6 MC´s a Dji – Lazy-o, Neas, Phor, Mans, Fatal, Dor a DJ Lowa.

Jste početná partyja, zajímalo by mě, jak vznikají nové věci – sejdete se všichni, dáte téma a zkoušíte všichni psát, nebo vaše songy vznikají samovolně, podle toho kdo koho tahá z knajpy, s tím druhý den po šimpanzovi píše song?

L: Většinou někdo přijde s nápadem, napíše svou sloku a zbytkem partie text koluje. Že bychom se sešli všichni a napsali společný text, na to jsme asi pořád lazy asses.
D: No je pravda, že když z nás 6 MC´s sedíme dva na pivku, tak je samozřejmost, že nás napadne myšlenka na text a dáme ho společně. A jestli se někomu to téma líbí, tak se přidá. Určitě nejde jen o to, kdo koho tahá z knajpy :))). Každý si píše svoje texty, takže když má někdo nový, tak to řekne ostatním a je jen na naší domluvě, kdo s kým ho bude dávat. I když jsme početná kapelka, tak myslím, že nemáme vůči sobě žádné zábrany, takže s tvorbou pak není problém.
F: Vlastně je to jak kdy, někdy přijde člověk s myšlenkou na novou píseň a ostatní se hecnou! Jinak je to celkem volné, kdo píše, ten má více věcí. Někdy kalíme a ono to vesměs přijde samo=)

Beaty. Základ každého songu. Pokud vím, tak si je děláte sami, respektive člen grupy Fatal. Na demu jsou vesměs všechna instra temná, špinavá. Šije vám je na míru, podle přání, nebo to je právě beatmaker, kdo přichází s novýma trackama pro hladové krky?

L: Rozhodně jsme chtěli demo převážně temné, nesoucí se v undergroundovém duchu. Fatal, stejně jako všici, má kořínky zapuštěné u striktních beatů let devadesátých a myslím, že je to docela poznat. Ale přeci jen nedělal všechno sám. ,,Do éteru víc“ jsem dělal já s Dorskim a jako jediný beat je dělaný ve Fruity Loops, Utopenou utopii dělala celá partia. Samozřejmě v Acidu, což je, myslím si, best prográmek pro všechny začínající kapely. Chyba byla, že jsme psali texty a až potom skládali instra. Do budoucna chcem jebat naopak.
D: Yes, Fatal dělal většinu Ister, které jsou na demu, zase se vždycky sejdem nebo nám pošle ukázky a my je zhodnotíme, ale jak jsem říkal, na domluvě nám to nevázne.-))
F: Hudbu děláme všichni, ale taky máš pravdu, že beaty pro demo jsem si ve většině případech vzal na triko já. Tyhle striktní beaty mě docela ovlivnily, jak jde nejspíš vidět, ale podle mého gusta určitě nejsou. Pořád je na nich co dělat!

Často ve vašich tracích zmiňujete graffs a věci s tím spojené. Jakou roli ve vašem životě hrajou?

L: Keep workin´, kámo! Až na Fatala a Lowu všichni aktivně malujem. Stálice jako Phor a Neas už zná v Ostravě téměř každý. My ostatní přispíváme, jak se dá. Writing má pro nás naprosto stejnou důležitost jako rap.
D: No z SI nás maluje 5 lidí. Spíše si zajedem na jam než drtit ulici, ale i tohle nevylučujem.)) Nejsme aktivní bombers, spíš ty legálky, mno. Myslím si, že pro každého z nás je to droga jako pro ostatní writers.

Nejznámější člen kapely je jistě DJ Lowa – vítěz několika DJs battlů, nenasytný scratch úchyl. Jak jste se s touto ikonou dali dohromady a jak u vás funguje vztah MC´s – DJ? Prozraďte pro fans, co můžou na koncertech od Lowy čekat.

L: Já a Dorski jsme ho znali už dříve, tančili jsme spolu v Metan City Breakers crew. Takže jsme kámoši už dlouho a jakmile jsme zcheckovali jeho turntablism skillz, tak jsme ho oslovili a postupem času se to vybrousilo do dnešní podoby. Vztah MC – DJ ještě kapke skřípe, hlavně na koncertech. Show na podiu je věc, na které chceme ještě hodně zapracovat. A co předvede na koncertech? Ti, co měli možnost vidět Lowu live, tak ví, co mají čekat, ti ostatní, ať přijdou na koncík.
D: S Lowou se známe dlouho, tancovali jsme spolu, potom přišli první kroky v rapových vodách a Lowa přišel s větou.. „kluci trénujte a dáme něco do kupy.“ No a my jsme trénovali a teď nás můžete vidět s Lowou za zády. Každopádně pokud někdo neví, jakého DJe si pozvat na párty, ať mu rozhýbe publikum, tak vřele doporučujem…
F: Jak jsi říkal…nenasytný scratch úchyl, to sedí!!=)

Na demu je sice pár skrečovaných úseků, ale čekal jsem toho více. Alespoň třeba 1 sólo turntable track, jak by bylo na DJe tvého formátu hodno. Proč tam nic takového nenajdeme? Nedali ti kluci více prostoru?:)

LOWA: Věc se má tak. Já v kapele působím více méně jako externí člen, nezasahuji do textů ani do hudby, občas jen přispěji nějakým nápadem či radou. Ale rád kluky podpořím, pokud na nich vidím, že to chtějí někam dotáhnout. Nicméně demo dělali v době kdy jsem byl absolutně na roztrhání a mohl jsem jim věnovat jediné odpoledne. Je to demo a kluci ať mají sebevětší snahu, tak je čeká ještě dlouhá cesta za kvalitním hip-hopem. Ale každopádně mají potenciál a doufám, že jim vydrží i odhodlání. Pokud by šlo o regulérní album, rozhodně bych zasáhl daleko více do celého konceptu. Každopádně si to vynahradíme na koncertech.

Na demu říkáte, že vám vykradli zkušebnu, ale máte novou, lepší. Jak to teda je s těma místnostma vystlanýma plátama od vajec?

L: JJ, měli jsme zkušebnu v Hlučíně, ale… velké huby roznesly, že tam cvičíme a za chvíli to věděla celá vesnica. Ta čorkařská mrdka na to stejně doplatila, všechno máme zpátky a teď cvičíme v Ov. Zabezpečený areál. Žjééé.
D: Přesně tak, naše nová zkušebna je zaprvé blíž, za druhé hlídaná a za třetí větší.
F: Máme novou zkušebnu, novou lepší techniku, nové nápady a hlavně, jak říkal brácha Lazy, obrovský hlad….RRRRR!!=)

Na chvíli odbočíme. Co hudba? Co právě posloucháte a co říkáte na nové trendy v hip-hopu, které teď jasně kralujou parketům – third coast take over, aneb dirty south v tvojom klube?

L: Nové trendy mě neberou. Třeba nějaký USA party shit si do sluchátek nepustím. Na párty? To je jiná, trsej a neseď na řiti, což? :) Ale jinak klasiky jako Group Home, Naughty by Nature, Big Pun…to je moje. Damian Marley…máááálo mě zabíjí. Jóóó a teď jsem slyšel Army of the Pharaons, seskupení many MC´s from USA…moc dobrý. Strikce.Tak to mám rád.
D: No myslím, že tohle téma je na delší povídaní, ale tak stručně: Upřímně mě už sere přijít na akci a poslouchat pořád to samé – bounce, bejbe, bounce. Je hodně undergroundových pecek, které se dají pouštět a rozhodně se většina lidí na nich pobaví více než na klapkách. A co si poslechnu doma? Zůstávám u starších věci.. klasika.
F: Poslouchám vše, co se poslouchat dá =) Na své si přijdu při poslechu FR, CZ, SK i PL rapu, ale najdou se i výjimky mezi staršíma US věcma. Jinak nový trend mít na sobě co nejvíce kovu a boty najky, je mi celkem fuk…

Na demu nenajdeme žádné hosty. Tak by to asi u první prezentace kapely mělo být. Máme se v nejbližší době těšit na nějaké featuringy s jinýma lidma z Ostravska nebo odjinud?

F: Připadlo nám, že na demu bysme se měli předvést hlavně sami, proto tam nenajdete žádné hostovačky, ale na další placce hosty určitě čekejte, kdo to bude?…
L: To si piš! Ti, kterých se to týká, už to ví…
D: No určitě budou nové songy a nebudou za dlouho, hodně nás zdrželo to demo, protože jsme makali jen na tom a nějaký nový text šel stranou. Teď ale jsou rozdělané věci a budou brzo na stránkách. Pokud jde o featuringy, tak se chystáme určitě spojit s pár lidma a dát něco do kupy
SI: Nechte se překvapit!!!

Hlavní věc, která mi na vašem prvním počinu přišla odfláklá, byl zvuk. Jak jste vlastně první fázi nahrávali a proč je výsledný sound takový… až moc dirty?

L: Co si budem nalhávat, zvuk je na piču. Ono se to na ten aparát, kterým momentálně disponujem, líp skoro nedalo. Na kokot majk, na kokot bedny…a bez toho to fakt nemůže být dobrý rec. Ale další počiny budou o něčem jiném ale chce to čas, můj fotr není Bill Gates, víš coJ. Hlavně šlo o to, aby lidi věděli, že Ostrava už není jenom Ye-den a1 a že tu makají i jiní lidi. A jsme rádi, že se máme konečně od čeho odrazit a můžem jet bomby. D: No nahrávali jsme to čistě ve zkušebně bez studiového majku, taky bedny nejsou zrovna dvakrát nejkvalitnější, takže asi proto.
F: Až moc dirty? Znáš to, naplánuješ pár věcí, tlačí tě termín a pokaždé se na poslední chvíli něco posere. Pokud to není studiový mikrofon, harddisk, nebo rovnou celý komp, tak to zahoří na masteringu, prostě smůla, ale co se dá dělat?! O to víc si pohrajeme na dalším CD!

Co plánujete v nejbližší době? Kdy a kde vás můžeme vidět (nemyslím adresu a hodinu, kdy půjdete položit kabel), ale spíš nějaký ten koncert. Plány do budoucna?

D: Pokud by nás někdo chtěl pozvat na koncert, tak není problém stačí se mrknout na stránky www.51.wz.cz a kontaktovat nás. Co se týče plánu do budoucna, tak určitě se budeme snažit dávat koncerty a dělat show. Moc nemusím borce, kteří mají studiové nahrávky kvalitní a na koncertu nic nepředvedou.
L: Pár tracků, které jsme nestihli na demo, ještě samostatně navážou, pak už ofiko placka. Matroše je dost, nemám strach, že není z čeho brát.

Nějaké vzkazy pro fans, nebo pro lidi kteří ještě neměli tu čest?

F: Chcu vzkázat všem lidem, kterým se líbí naše tvorba, ať kontrolujou náš web www.51.wz.cz a ať na koncertech nesedí, ale kalí!!
D: Chtěl bych jenom vzkázat, že komu se to líbí, tak jsme jenom rádi a ať si počkají na nove věci a ti, co neslyšeli, ať poslechnou a po případě napíšou názor. Oceníme jakýkoliv názor, hlavně, když bude z jeho mysli a ne z doslechu.
L: Zdravím všechny fans. Kdo ještě neslyšel, ať navštíví naše stránky www.51.wz.cz a stáhne si demo. Kdo ještě neviděl, přijďte na koncert. A všem ostravským MC´s, co umí zajebat, jeden vzkaz: Dávejte to! Makejte! Let´s Metan growin up! Peace

Tagy: Snadná Iniciativa, Lazy-o, Fatal, Dor, První fáze, rozhovor

Rubrika: Články, 24. září 2006, KhomathorKomentáře

01.51 - 24. září 2006

KRITYKA OD BUZIKA , :P  

víte že songy mívaj refreny?aby to bylo poslouchatelnej­ší?cele album je podle me mooc rychle , bpm by se mohlo dat tak na 85 aby do toho kuci stihli „rapovat“ .kdyš sem u rapu : flou ma jen fatal,trocha skilzz se taky najde , ale nepoznam po hlasu ktetrej to je:D.asi sem dutej ale texty nechapu-znimi to že vas vedou rymi a ne myšlenky.sem tam mi to připominalo naší vec na začatku…první faze…JOOO Z TOHODLE PROJEKTU NECO BUDE !!! 4,5 ROKU A BUDE TO:) držím palce at vam zustane nadšení


TOY Ikona k nicku: TOY
11.17 - 24. září 2006

fandím vam  

neposlouchal sem to..ještě ani nečetl ale aspon něco se tu v metanu kurva děje..mier:)


nol
18.16 - 24. září 2006

SI  

hey držím palce, konečně po dlouhé době něco seriózního, co se dá poslouchat. demo mě oslovilo stokrát víc než rap'n'roll od psh. texty mají myšlenku atd atd blablabla. pokračujte, těším se na další cd. zdrawím nease.


18.39 - 24. září 2006

Jo jo, SI…  

Moje oblíbená a podle mě hoodně perspektivní crew. Jen tak dál chalani, už se těším na nové tracky. Zdravím Dorskiho, čest…


21.36 - 24. září 2006

 

Lukash opět nezklamal))


22.39 - 24. září 2006

khoma  

:)


23.06 - 24. září 2006

co na to rict ???  

…snad jen, ze rohliky v Hypernove zase podrazily a tudiz uz nejsou tak hypervyhodne…to me momentalne tlaci vic nez bpm na vasem demu…Bill Gates take zacinal jen s jednim oknem a kolik ti jich dneska beha na monitoru, ze?=) mír kluci a jebejte dal, nejste dokonali, ale ta dokonalost neni zas tak rychla, abyste ji nedohonili…neni uspechu bez snahy, ale spousta kecu bez skutku…


07.15 - 25. září 2006

olala…  

Tak to jsem teda zvědav jestli se budu posuvat levely..Když jste všicni takovy aktivni writeři dovolil bych si jednu otazečku..Pročpak je v Praze a v Brně..atd graffity na tak vysoke urovni??


08.25 - 25. září 2006

 

=)


09.50 - 25. září 2006

Si Si Si!!!  

Fsetín zdraví 51 soundkillas! BigUp! Brzy se zas sejdem :-D Peace!


11.24 - 25. září 2006

2bobr  

hele borečku,já se za writera nepovažuju,nemám metra,nemám vlaky…ale graffiti dělám Z LASKY stejně jako rap.howgh


12.42 - 25. září 2006

51  

Držte se chalani, jde vidět, že vás to baví:) Frýdek zdraví :)


15.43 - 25. září 2006

BOR!!  

jaj nechapu jak muze vlastne mluvit clovek, ktery hecuje battle a ani na nej neprijede,a tady na internetu je nej master…vzpamatuj se uz konecne a bez si kreslit kvetinky nekam jinam!!!


16.30 - 25. září 2006

dor  

Jsem nevěděl že koma děla za sandylaky..mě osobně by bylo trapne domlouvat jsi battle přes někoho..když budou chtit naši bratři zazrakovci tak se ozvo sami nebo nechaji zkaz..nejsou male děcko..nebo snad battle praha brno domlouval koma??


17.25 - 25. září 2006

bor  

tys je sam vyzval a sam si psal ze prijedes,koma ti to jenom pripominal aby si nezapomnel…oni tam byly v cele sestave a ty kde nic tu nic…


18.59 - 25. září 2006

eltsuklando  

presne tak jak rika biter…mel si prijet i kdyz si byl nkde na panelech tak kdyz si hecoval takovy battle tak ses mel dostavit uz jen pro svoji hrdost ted si kazdemu pro smich ze hecujes batly a neukazes se


19.00 - 25. září 2006

 

BOR – vidím tě jak si mastíš fajfku pod klavesnici, když ti nekdo odepiše na tve dementni prispevky… Je mi tě líto. Nepiš už tu. Ušetři nas i sebe. Děkuji


20.14 - 25. září 2006

KHOMA  

ukaž mi jediné slovo od nich co napsaly v diskuzy..to co jsi domluvil ty se svoji hlavou abys zviditelnil sebe a Haviřov tu prosimtě nezminuj..ted se tu budeš najebavat do mě že tu něco hecuju..tentokrat to zařidim sam abys to opět nezdupal,jak ty to dobře umíš–)


20.17 - 25. září 2006

el beater  

vyzva byla je a stale plati..viděl jsi tam napsane snad misto??nemužu odpovidat za to co jsi domluvil koma ze svoji hlavou–)viděl jsi tady někoho kdo by napsal aspon ok??


20.20 - 25. září 2006

dor  

nevim jak někdo muže byt někomu pro smich když jsi nic nedomluvil..zatim tu padla jen vyzva a hovno kecu..zdruhe strany ke mě nedorazil ani kokot..co jsi tam vy vykladate mezi sebou to nemužuš počitat jako se mnou vyřizene??nebo snad tvrdiš že koma je tež sandalak,když to udajně domloval,aby zviditelni sve ego??!


21.56 - 25. září 2006

o(_)o  

Nechcete prestat prudit a psat k tematu?! THX


00.35 - 26. září 2006

 

BORIS – ty čuraku, mam tě tak akorat dost, to že jsem byl ochotný ti vyhovět ve tve pubertalni samolibosti a nabidl jsem ti ze muzes prijet a ukazat co v tobe je, byla jenom moje dobrá vule. Nepřijels. Misto toho jsi posilal foto, a at s nema domluvim, aby oni poslali taky a kdo bude mit lepsi (opravdu uzasna predstava battlu)… a me tu budes neco vycitat… Ja ty meily mam domaa, jsi ubohy..loutka, co nevi co chce a jediny kdo se tady potřebuje zviditelnovat jsi ty, boze zaprisahl jsem se ze uz ti neodepisu, ale prestan si me brat do huby! jak muzes sam se sebou žit…skap blbečku


07.39 - 26. září 2006

khomator.....  

nikdo o tvoji dobrou vuli nestal..jsi jasně řekl že nejsi tiskový mluvči papuči..tak nevim co ta tvoje hlava zase řeši..však jasne když už neni jine řesěni neni nic lehčihi než udělat pismena toye..ty snad porazi každy ne??kokote obhajuješ tu někoho kdo nedokazal se vubec ani slovem vyjadřit k vyzvě..tak už se zamysli kde je chyba??furt se tu budete najebavat do meho osobniho stylu čuraci,ja jsem orginal,nemusim schovat svou tvař za pismeny evropskych časopisu..co ste si vy vymyslely leba tak piču..a vaše reči


09.48 - 26. září 2006

jou tak ma vypadat hip hop  

betl kazdym coulem..jou jou…


13.34 - 26. září 2006

hheheh..  

he heheh hehehe heehh ehehe heh cha ..svijak hrozny jako ale jinak dobriiie..


20.27 - 26. září 2006

810  

Začinam dělat legaly přišti rok kvalifikace na Write 4 gold už čeka


20.31 - 26. září 2006

majones  

..hlavně abys ses stoho neposral…škoda o vas sem si myslel že nejste karlokuřiči,že jste nezapoměly na to co jste davaly dřiv..ale už jsi mě několikrat přesvědčil že to je jinak…


01.26 - 27. září 2006

 

bor:)).......už nemam sílu. Prohrávám boj s neustupnou demencí, vzdávám se, zapíchni mě, mou krev ukryj pod tlakem v plechovce a udělej sní krásný grafyt na writefor gold:))… jsem zvědav na tvuj team)), ještě že čtu časopisy z pobřeží slonoviny, jinak bych neměl svuj originalni styl))


06.40 - 27. září 2006

khokathor  

…tvoje hlava opět vymyslela hvězdnou konstalaci..přece nemysliš že,bych jsi tě dal do plechovky..ještě bys otravoval všechny s rečami..nezapomen že hvězdna pěchpta zustava doma HLAVNĚ SE NIKAM se nevtirej,tady nejsi u karla---)kdybys misto těch pičovin radši napsal kdy bude novy freesch legal..hlavně tam nedavej slony..


07.51 - 27. září 2006

vseci  

bezte uz do pice a bezte se o graffity hadat jinde tohle tady neni od toho aby se tu resily graffity ale nazor na nase demo,tak piste k tematu nebo radeji nepiste vubec,pridejte si nejakou novinku a dejte do nadpisu hadani s borem a tam si kecejte jak chcete tady jste uz trapni..


08.04 - 27. září 2006

 

predstavte si ze mate na netu neco co chcete aby vam nekdo zhodnotil nebo skritizoval a najdete tam jen bandu chuju co se bavi o nicem a melou jenom hovna… a pak jestli se tu nekdo vtira jak rikas ty bore khomovi tak tady se nam vtiras ty…chapu ze si nastrelil na nas rozhovor a tam bylo neco o graffs ..dobre..ale to si napsal jednu vetu k tematu a ted tu tajtrlikujes svyma ehm..ehm..keca­ma.....tak jestli mas fakt to neeeej nutkani tu psat tak tu pis ale doufam ze ostatni jsou natolik inteligentni aby uz si te nevsimali…


08.54 - 27. září 2006

dorski  

ze by uz byl klidek?


09.24 - 27. září 2006

li bor  

to uz se nejde zasmat aniz aby si to nestahl na sebe automaticky..heh kdo je karel?dys uz mu kourime teda toho kara…


10.17 - 27. září 2006

dor 51  

..přečti jsi diskuzi znova..ty jsi začal pičovat do mě mimo tema misto abys mi odpověděl..tak si nestěžuj už mi připadaš jak koma se svoji hlavou–)


10.24 - 27. září 2006

MAJONES…  

jenom člověk jako jsi ty a kupa dalšich,ktera jsi sáhne do svědomí muže říct že,karlokuřičství je kouření něčiho penisu..co by to potom mělo společneho s graffity??Takže začni přemyšlet hlavou a ne penisem prosim tě!Pro ty nechapave co jim to nedochazi karlokuřičstvi obyčejne řitolezectví¨,ktere se tady v tehle radové sceně vic než propaguje…


11.29 - 27. září 2006

jaaaaj  

bor hej ty si fakt pero.všem do kerých tu prudíš nesaháš ani po kotníky debile!a jestli sis nevšim tak sem ti na tvuj dotaz odpověděl na začátku ty moulo…už to seru ignorace…připomínáš mi jednoho krypla ze zábřehu-já já jenom já a všichni kolem jsou chuji.f..k you


12.38 - 27. září 2006

 

boroček – už nééé.)) ta demence bolí…


13.36 - 27. září 2006

2 bio  

no jeeejej


18.03 - 27. září 2006

lenee ee ečko  

Tak mi řekni komu nesaham ani po kotniky…maš pravdu ja sem tu začal jebat sam do sebe–)


18.05 - 27. září 2006

KHOMATOR  

metan city vždy jedinečni a proto by sme měli mit graffity pičarnu na webu..věř tomu že ta by jela..je plno tremat na ktere se tady ještě nedostalo…


18.12 - 27. září 2006

tremat na fame??  


16.08 - 28. září 2006

khomator  

Co mas proti Pobrezi Slonoviny ???


16.12 - 28. září 2006

ale jinak…  

…demo fakt dobry…=)


07.10 - 29. září 2006

LOL :-)))))))))  

Karlokuřičství… nádherné to slovo… :-D Jinak demo fklídu, půšťáme si ho pod Klenbou když se chlastá, Vsetín ví a podpoří! Že? 810, Lazy, Fattal, Dor!


18.54 - 1. října 2006

 

No mozna tomu az tak moc nerozumim ale vase demo je vklidu moc rada si ho poustim.Moc vam fandi m a nezapomente kdo jste at vam slava nezatemni mozek.Ps:Hlucin je na vasi strane i kdyz tady mame takove zmrdy


15.15 - 10. října 2006

Nepřestávejte tvořit!!!:)  

Hoši ze Snadné iniciativy, mě oslovili,hned při prvním vystoupení na naší akci Sound of the Underground ve Vsetíně!!! Mají hodně zajímavý a zase úplně jiný styl, jsou to parádní kluci,kteří dokáží navodit úžasnou atmosféru , při každé jejich písničce:) i Jejich tvorba na našich jamech se nedá jen tak přehlédnout!!!Ne­dávno se nám zase ukázali i na Hiphop sesion,kde mě jejich vystoupení nadchlo ještě víc!! rozhodně tvořte dál, máte na to, to dotáhnout hodně vysoko,jste skvělí, držím vám palce, poslouchám dál,vaše demo velice vydařené, těším se na konečné cd!! a na další vaše vystoupení ve Vs:) !!!Měy te se skvěle!!!


01.31 - 25. listopadu 2006

 

chalani ste dobrí, naším sa cedlo moc páčilo, tak vtom pokračujte..ži­jemeee:))zdra­vim


20.45 - 27. února 2007

 


20.46 - 27. února 2007

2. lukash  

kamo neber to futro ......


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama