METANCITY – nejen Hip hop

BlindDeaf.cz online, Dudley Perkins v Dtonateově produkci a Dtonate, Opia a Wich na jednom beatu!!!

Nějakou chvíli už běží náš web na adrese http://blinddeaf.cz Najdete na něm veškeré informace o našich projektech, interpretech i labelu samotném a později přibudou i exkluzivní mp3 volně ke stažení, každý měsíc jedna! Nebudou chybět samozřejmě informace z první ruky. A abychom vás dále nenapínali, prozradíme několik novinek už teď.

První z nich se týká očekávané kolaborace DTonate & Dudley Perkins. Singl Peace Pipe vychází 10. srpna a kromě už dříve avizovaného Andrease na b-straně najdete i bonus track se zpěvačkou Pawlee. Nečekejte klubovou vibraci, ale pořádnej kus muziky z nové školy.

V kolaboraci s brněnskými xProduction připravujeme velice speciální vinylsingl. Na jedné straně najdete track Reign in Blood s britskými Foreign Beggars známý z Opiova Cutalogu, kde se o produkci postarala dvojice DTonate + DJ Opia a.k.a. Doppel Skoops. Druhá strana bude obsahovat velmi speciální pecku. Speciální bude jednak z toho důvodu, že se o její produkci postarali společně pánové DTonate, Opia a Wich a také z toho důvodu, že rap obstará další zámořská hvězda. Více podrobností uvedeme později, ale už teď můžeme ohlásit release date > září 2006.

Avizovaný Blind Deaf Sampler pravděpodobně změní svůj název, protože měníme i jeho koncept. Bude dostupný formou mixtapu (samozřejmě na cd) a smíchá ho DJ Maztah. Stále platí, že na něm najdete jak veškeré audiostopy z vydaných singlů, tak bonusové tracky i remixy. Vydáváme v průběhu tohoto podzimu.

Konec roku, případně jeho přelom, poznamená konečné vydání Tafrobova prozatím bezejmenného alba. Zde k žádné změně nedochází, pořád se můžete těšit na spoustu hostů, originálních pecek a nekompromisní­ho rapu.

Chceš být stále v obraze? Není nic jednoduššího: http://blinddeaf.cz.

Tagy: DTonate, Blind Deaf, Sampler, Tafrob, Maztah, Dudley Perkins, Peace Pipe, Indy, Opia, Foreign Beggar

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 27. června 2006, Blind DeafKomentáře

11.31 - 28. června 2006

co?????  

tafrob a originální tracky????h..h­.hhhhahahahaha­hahahahahahaha­hahahaaaaaa..­...uz nemuzu…hahaha­hahahahahahaha­ha


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama