METANCITY – nejen Hip hop

BATTLE OF THE YEAR CZ 2006 již brzy!

Další rok se dávno přehoupl přes hranici jara a léta a my tu máme další ročník nejfamovějšího breakdance mejdanu v zemi. Ale pozor! Kdo neví, Battle of the Year není jen tuzemská záležitost, ale i evropská a světová. Jedná se totiž o největší breakdance a dance battle na světě vůbec. Battle of the year má kořeny už na začátku devadesátých let. Jedná se tak asi o soutěž s nejdelší tradicí. A to možná i u nás v republice, protože my máme tuto soutěž od roku 2000. V té době pod názvem FLOORMASTER trhal rekordy v účasti tanečních diváků. Dost ale o minulosti. Je zde přítomnost a přináší sebou samá dobrá překvapení.

Jedním z nich je prostor, který pro ročník 2006 vybíral tým www.bboy.cz velmi pečlivě a dá se říct, že lépe už to vybrat nešlo. Sportovní Hala přímo pod nuselským mostem má potenciál překonat vaše představy a slibuje obrovskou podívanou, v kombinaci s těmi nejlepšími českými tanečníky. Hala FOLIMANKA se pro veřejnost otevře 17.06.2006 asi kolem 16:00 (fotky prostoru na www.battleoftheyear.cz).

Tam už bude připraven excelentní a tanečníky uznávaný DJ ROCKSTAR, který si tentokrát pozval „soupeře“ z vedlejšího slovenska DJ LUKSHU (nej break DJ sk) .O tom že budou zabíjet není pochyb, koneckonců mluví o tom i jejich mocné portfolio. DJ Rockstar je například rezidentním DJ klubu Face 2 Face a bude vydávat svůj bboy mixtape.

Co se týče soutěže samotné, pozvali jsme absolutní českou elitu a Vám doporučujeme přijít se podívat. Protože pokud ještě žijete v domění, že breakdance je pouze točení na hlavě, jste na velkém omylu. Novodobý breakdance, street i newstyle přestává mít hranice. Lety ve 4 metrových výškách lámání těl do neuvěřitelných tvarů a pozic, propracovaná týmová práce, triky zásadně do hudebních efektů a mnohem víc..to je dnešní breakdance. Contest samozřejmě bude probíhat pod přísným dozorem elitní poroty ze zahraničí.

Všechny crews nejprve ukáží svoji dechberoucí show a porota ze všech nakonec vybere 4 nejlepší, které se utkají v battlech o 3. a 1. místo. Vítěž si odnese 15 000 Kč a spoustu věcných cen. Za druhé místo 10 000 Kč a za třetí místo krásných 5 000 Kč.

To ale není vše. Na programu jsou i battly 1 vs 1 a tam půjde také o hodně. (přihláška na www.battleoftheyear.cz) . Celé odpoledne a hlavně večer bude provázet špičková hudební produkce. Každopádně doražte, protože uvídíte breakdance, newstyle, streetdance, electric boogaloo, poppin, locking…prostě všechny možné druhy moderního tance. A samozřejmě si můžete zatancovat i vy.

Takže 17.6.2006 pod taktovkou agentury DEPO (hip hop kemp), TS Hes a www.bboy.cz ve sportovní hale FOLIMANKA (přímo pod nuselským mostem Tram. 18,24,..) s účastí nejlepších z nejlepších. Vstupné je pouze 150Kč a dají se zakoupit v Kongresovém Centru na Vyšehradě, nebo v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Přijďte podpořit, protože první tři výtězné skupiny pojedou na Battle of the year EAST and NORTH Europe reprezentovat čechy a to už 1.7.06

OFICIÁLNÍ WEB MEJDANU JE: WWW.BATTLEOFTHE­YEAR.CZ

Těšíme se na vás a see ya!

Tagy:

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 15. června 2006, BOTY2006Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama