METANCITY – nejen Hip hop

Titty Twister Skatepark Open - Opava, 10. června 2006

Opava má od začátku května nový dřevěný skatepark!!! A to se musí oslavit! Má rozlohu úctyhodných 900 m2 a řadí se tak mezi největší skateparky v Čechách. Jeho design je přizpůsoben nejnovějším trendům ve skateboardingu, kombinuje streetove prvky (zábradlí, schody, grind boxy) s klasickými překážkami (radiusy, bangy, …). Tím se otevírá všem uživatelům skateparku – skateboard, in-line a bmx, přestože je určen zejména pro skateboardisty, a to jak pro pokročilé tak začínající jezdce.

Po počátečních ohlasech z prvních dvou týdnů provozu je jasné, že většině jezdců tvary, výšky a velikosti překážek vyhovují a tudíž nestojí nic v cestě zařadit opavský skatepark do série závodu Českého skateboardoveho poháru, třeba již na příští rok.

Skatepark vznikl za finanční podpory města Opava, projektovala a realizovala ho firma Fiveramps a o slavnostní otevření se postará ostravský skateshop Titty twister. V sobotu se můžete těšit na sérii exhibic skateboardovych a kolarskych profesionálů, které proběhnou v jednotlivých pauzách skateboardoveho závodu, který začne v pravé poledne kvalifikačními jízdami jednotlivců, další kola (semifinále a finále) se pojede systémem Jamu (skupina jezdců jede najednou v delším časovém useku). Rozhodci a speaker budou stejní jako na závodě Českého skateboardoveho poháru, to zaručuje spravedlivé výsledky a dobrou organizaci.

Skateboardovy závod se jede o ceny v hodnotě 30000 Kč (Titty twister budget). O skateboardovou a bmx exhibici se postará team firem Volcom a Titty twister. Akce bude zakončena after party pro jezdce v klubu Classic no.5 v Opavě, kde bude velkoplošná skateboardova projekce a 15kW soundsystem. O hudební podporu se postará pražská hip hop formace Prago Union, Dj Orion, Robot a Schnayzee selekta.

Tagy:

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 5. června 2006, AdyKomentáře

00.49 - 5. června 2006

 

jako ze to vypada krasne.....


23.10 - 6. června 2006

přijeďte všichni  

bude to kurva hardcore…nebudete litovat


fox Ikona k nicku: fox
13.10 - 9. června 2006

hmm  

vypadato slibne…


01.28 - 10. června 2006

forrrr alllllll.........  

dorazte vseciiii bude mazec..... zdar


12.30 - 11. června 2006

Jj takych akci vic  

Fajne to bylo.


14.21 - 11. června 2006

classic  

fajnový klubík…no jo opava:)))


20.50 - 12. června 2006

ahoj  

ti Prago union me mrziii, jsou to zevli :)) doufam ze se vam nase nahrada s gmanym a dazem libila..... peace


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama