METANCITY – nejen Hip hop

Headdy dělá na své „první“ sólo desce / tisková zpráva

Lídr známé české hip hopové kapely De Fuck To a člen reggae DJs crew Lion Movement začal svoji hudební kariéru budovat v polovině devadesátých let v té době ještě pod jiným projektem. V roce 1999 se zrodila kapela De Fuck To a ještě v témže roce natočila své první „Demo 99“. Do širšího podvědomí se však dostali peckou „Tak je to“, která vyšla na kompilaci v časopisu Tripmag. Poté následoval vinyl „Tak je to / Promarněná šance“ (2001). První oficiální album „Pár Vět“ vychází v roce 2002 a záhy se stává kultovní záležitostí nejednoho posluchače. O dva roky později vychází druhé album DFT „Sólo pro dva“. Z velké části produkčně a z poloviny textově je pod těmito alby podepsaný právě Headdy, producent a MC v jedné osobě. Nyní v roce 2006 přichází Headdy se svým debutovým sólovým albem, kontroluj letní měsíc červenec. Promující vinyl se ale objeví na pultech již v červnu. Bude obsahovat 3 pecky + 2 bonusy. Do první z nich „All nite“ si k sobě Headdy přizval na hostování předního českého R&B zpěváka Toma Malara. Další track „Bez názoru“ jste mohli slyšet už na kompilaci Czechoslovak Beats 2005 a třetí je novinková věc „Mám rád“. Produkčně si vzal na starosti celou desku Headdy sám. Jak vinyl tak i následné album vychází opět u PAtrick Records. Můžeme čekat velmi povedenou desku plnou nadupaných moderních beatů a kvalitního rapu.

Křest nového vinylu proběhne 10. června ve zlínském klubu Golem na akci Beat Brothes, kde budou své EP „Change The Channel“ křtít také americko-angličtí The Regime. Kromě toho zde vystoupí i Tom Malar, PAtrick a Jazzy.

Pro více informací navštivte stránky:

www.headdy.com
www.tommalar.com
www.patrick-records.cz

Tagy:

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 31. května 2006, TZKomentáře

09.26 - 3. června 2006

newerim  

ze to bude poslouchatelne


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama