METANCITY – nejen Hip hop

Boot Camp Clik v Praze mini report by Alien4

PIQ Squad po křtu svého nového alba Punk Is Dead nezaháleli a pozvali legendární seskupení Boot Camp Clik do Prahy. Po prosincové návštěvě Heltah Skeltah to byl další nášup, který mohl málokdo čekat. Boot Camp Clik = sestava Buckshot, Smiff-N-Wessun /Tek & Steele/, Heltah Skeltah /Ruck & Rock/ a DJ Mr.Nash.

Jízdu ve Face2Face začali DJ Richard a DJ J-Kid. Hodinu před půlnocí nastoupil DJ Mr.Nash a Sean P. Dá pár pecek a nastupuje Rock. Spolu ničí nadržený publikum, který s nima skanduje „First Name Šón, Last Name Pí, Šón – Pí, Šón – Pí, Šón – Pí“. Postupně nastoupí ostatní a jako poslední hřebík do pomyslné rakve zatloukl Buckshot. Face2Face plná lidí, před pódiem nekompromisní kotel, vedle pódia hosté a fotografové, nářez. Troufám si říct, že všechny poznamenala hodinu a dvacetpět minut trvající show made by Boot Camp Click.

Kvalitní vystoupení BCC poznamenala prostorová souhra štvanického klubu Face2Face, a tak občasné pískání mikrofonu nebylo výjimkou. Rozhodně organizující PIO Squad tímhle dokázali, že člověk za sebou nemusí mít haldy sponzorů a nesmyslných tiskových zpráv. Budiž PIO Squad příkladem pro další party promoters – že to co na plakátě, i na party.

Přikládám mini video složený z 627mi fotek z kamery. Video ke stažení.

Tagy:

Rubrika: Reporty a fotky, 15. května 2006, Alien4Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama