METANCITY – nejen Hip hop

Queens Hip Hop Massage - Indy & Wich, Orion, James Cole & LA4! Soutěž!

Jou ve Frýdku-Místku se poslední dobou opravdu něco děje. Důkazem budiž hromady koncertů, které jste mohli v posledním roce shlédnout. Dalším takovým bude 26. 5. 2006 – Queens Hip Hop Massage s Indy & Wich, Orion, James Cole & LA4!

No a než si představíme tiskovou zprávu k akci, je tady malá soutěž pro všechny, kteří chtějí na mejdan zadarmo.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenovala kapela, ve které působil James Cole aka Phat, před změnou názvu na SuperCrooo?

  1. Dixxx
  2. K.O. Kru
  3. EFI.MA.BEBI Kru

Vzhledem k faktu, že v současné době běží na METANCITY již dvě soutěže, nezapomeňte do těla e-mailu uvést o jakou soutěž se jedná, celou odpověď (tedy ne pouze např. A) a své celé jméno! Tohle všechno pošli do 20. 5. 2006 na e-mail soutez@metancity.com. A teď už tisková zpráva.

Queens Hip Hop Massage – Indy & Wich, Orion, James Cole & LA4!

Konečně je tady to, na co se tak dlouho čekalo a také to, co se tak dlouho odkládalo. Kapela Indy & Wich přichází po dlouhé pauze s novým albem a celá Severní Morava si může vychutnat křest této desky a to na Queens Hip Hip Massage. Další jména, na které se můžete těšit jsou největší česká rapová legenda Papa Ori aka Orion (PSH), kontroverzní ikona James Cole (Super Crooo) a celou elitu doplní LA4 (Indy & Wich).

DJ's večera Lowa (OV), Hoola (Fm), Skupla (Prago Union/ Pha). Nejlepší severomoravská b-boys crew Wegets si pro vás přichystala našlapanou choreografii, se kterou se budou prezentovat na letošním BOTY CZ. Kvalitní zvuk, světelná show, gogo dancers, cocktail bar, videoprojekce, no prostě si tuto akci nechejte ujít.

Queens Hip hop Massage se bude konat 26.5. ve Frýdecko-Místeckém Stounu. V Případě, že by se prodalo velké množství lístků v předprodeji,bude akce přesunuta do KD Válcovny Plechu ve Frýdku-Místku. O přesunutí akce a také veškeré důležité info se dozvíte na www.djlowa.com, www.metancity.com, www.stoun.cz a na www.fmcity.cz.

Cena lístků je 160,– v předprodeji a 200,– na místě. Lístky je možno pořídit na těchto místech: Queens hip hop shop (Ov), Titty Twister (Ov), Titty Twister (Oc), Stoun (FM), vertigo (FM), BIS (FM).

Tagy:

Rubrika: Tiskovky, promotion, hot news, 12. května 2006, LowaKomentáře

13.10 - 12. května 2006

EFI.MA.BEBI Kru  

úlalalááááááá :D


13.38 - 12. května 2006

OMG  

Kery babrak psal tu tiskovku? superz vzdy zasadne se trema OOO


11.10 - 13. května 2006

James Cola  

je kdo ?)) pokud tedy Cola odpoved na otazku je – ani jedna moznost ))))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama