METANCITY – nejen Hip hop

FREIHAND HIPHOP SHOP PREZENTS

Takže vážení, jelikož je toto hip hop server, a jelikož jsme na Severní Moravě, v kraji nepříliš bohatém, mám tady jednu skutečně dobrou zprávu :) Ostravsky hip hopový obchod FREIHAND, saporter prakticky všeho, co se v hip hopu na Ostravsku děje, pro vás připravil jedinečné slevy – hurá. Stálo mně mnoho sil pro vás zajistit tuto nabídku, takže doufám, že ji oceníte a vyrazíte zkontrolovat aktuální stav přímo do shopu. Pro lidi, co to mají do Ostravy trochu z ruky a Brno mají blíž – slevy jsou pochopitelně i v mém druhém obchodě, Queens, Jánská 11/13 štatl centrum. Samozřejmě pro všechny funguje v poslední době čím dál oblíbenější zasílání zboží na dobírku.

slevy http://www.freihand.cz/hhs/slevy.html / shop http://www.freihand.cz/hhs/

Další den D pro lidi, co mají rádi hip hop clothing a neholdujou fejkům šikmookých bratří, je čtvrtek za týden, kdy dovezu první část nové kolekce osvědčeného labelu MORO a vyberu to nejlepší z nabídky US klasik. A pokud Eldo nezklame a dojde na sraz, dočkáte se i jeho čerstvé sólovky CD Eternia.

V nejbližším možném termínu pro vás mám v plánu vyšéfovat magazín BrainDamage, konkrétně jeho desáté jubilejní číslo, tentokrát věnované Polsku. Časopis je na cestě do tiskárny, a co jsem viděla, máte se skutečně na co těšit.

A další, skutečně žhavý tip pro všechny DJs a fandy asfaltových koláčů – už teď o víkendu nám přijdou nové desky, a pak si šetřete kapsu, protože do dvou týdnů si pojedu pro masivní balík vinylů (cca 250ks), převážně US underground, a kdo ty seznamy viděl, dobře ví, co za perly tam jsou. Kdyby měl někdo tou dobou cestu autem do Prahy a zpět, dejte vědět, tentokrát to vlakem neuvezu :)

Tak co. Nějaké dotazy? Já makám, teď je na vás, abyste mou práci přišli zkontrolovat. 

WWW.FREIHAND.CZ

Tagy:

Rubrika: Články, 22. ledna 2004, SimeKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama