METANCITY – nejen Hip hop

Lil Dap, O.S.T.R., Pezet, Vienio i Pele, JWP, DJ Cent - U ciebie w mieście 2 videoklip ke stažení!

Polská scéna je už pěknou řádku let někde úplně jinde než ta naše, o tom žádna. Fičuringy se zahraničníma starz jsou tam mnohem obvyklejší než u nás. A zahraničními nemyslím kámoše ze sousedního státu. Před více než půl rokem byl na polském webu hip-hop.pl poprvé představen exkluzivní klip k songu U ciebie w mieście 2, který vyšel na kompilaci RBK HIP HOP TOUR 2005. Myslím, že jde o poměrně výjimečnou záležitost a taky myslím, že o ní u nás málo kdo ví. Což je škoda. Song, který vyšel na kompilaci, která byla připravena v rámci Reebook Hip Hop Tour 2005, se dočkal videoklipu, ve kterém se vedle polských špiček objevil i fotr z Group Home – Lil Dap. Ten se upsal polskému labelu Prosto, u kterého vydává celý ZIP sklad, takže WWO a další z party z hlavního města Polska.

Lil Dap, O.S.T.R., Pezet, Vienio i Pele, JWP a DJ Cent to je sestava, která udělala U ciebie w mieście 2, který si můžete zadarmo stáhnout přímo zde. Pokud máš rád polský HC rap a fandíš Lil Dapovi, určitě si klip stáhni!

A malá poznámka, co dělají promo sekce velkých firem, jako je RBK, Adidas, či Nike u nás?

Tagy: polský hip hop videoklip ke stažení Lil Dap O.S.T.R. Pezet Vienio i Pele JWP DJ Cent U ciebie w mieście 2 OSTR prosto group home

Rubrika: Tipy, 28. listopadu 2005, AdyKomentáře

14.54 - 28. listopadu 2005

jjj  

klip znam, je to kruta pecka, nejvic zeru O.S.T.R. ;)


23.14 - 28. listopadu 2005

 

krut, krut, krut … lil dap in da haus yo, no doubt:)) … pecka… viva la prosto


17.29 - 30. listopadu 2005

 

masucker, ale U ciebie w mieście 1 se mi líbilo víc.


14.21 - 2. prosince 2005

bflmpsvz  

pjekny..velice…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama