METANCITY – nejen Hip hop

Queens - For The Real Kings. Nový hip hop shop v Praze!

Men, sháníš rap shit a nemůžeš si pořád vybrat? Chtěl bys víc?? Není jiná možnost než zajít do nového Hip Hop Shopu Queens v Praze! Džíny, mikiny, trička, dresy, čepice, bundy, namebelty. Sexy oblečky pro tvou lejdy nejen od Missy Elliott. Tenisky limitovaných edicí. Barvy, trysky, cd, vinyly. Značky jako Prosto, MassDNM, Tribal, Clinic, Nike, Etylina, Fokuz, G Unit, PhatFarm, RocaWear, Akademiks, Rydel House, Adidas, Stick Up Kids, Dickies. Tohle a spoustu dalších věcí najdeš v extra designované nové pobočce hip hop shopQueens – U Půjčovny 6, Praha 1. Hip hop shop najdeš velmi rychle ze zastávky tramvaje Jindřišská (kolmo – směr hlavní nádraží Jeruzalémskou nebo Růžovou ulicí, U Půjčovny je jejich spojnice), je to pět minut z hlavního nádraží nebo z Václaváku. Otevřeno je od pondělí do pátku od 10 do 20 hodin, v sobotu od 10 do 18 hodin a do Vánoc i v neděli od 12 do 18.

Tento pátek, tj. 11.11. navíc live DJ!

Nejsi z Prahy a chceš nakupovat v našem hip hop shopu? Samozřejmě tyhle věci najdeš i v dalších pobočkách hip hop shopQueens – v Brně na Jánské 11/13, v Ostravě na 28. října 80 a také na Slovensku v Žilině na Kuzmányho 12.

Nechceš vůbec ven z domu? Nakupuj na internetu hip hop shop Queens online – www.queens.cz – super výběr a otvírací doba nonstop!!

Hip Hop Shop Queens – For The Real Kings

Tagy: hip hop shop praha v praze queens shop

Rubrika: Fashion, 10. listopadu 2005, AdyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama