METANCITY – nejen Hip hop

One Self – Bluebird a videoklip ke stažení

Kdo by neznal sympaťáka DJ Vadima a jeho krásnou, stylovou a nádherně zpívající partnerku Yarah Bravo. Ten, komu dokonce něco říká i Blu Rum 13 a Dj Woody, možná již zaregistroval, že tahle čtveřice, která spolu jezdí po světě a předvádí tisícům diváků své umění, vydala jakožto One Self svou náramně emotivní a hlavně instrumentálně založenou desku Children Of Posibility. Deska spojuje um všech čtyř interpretů a vytváří originální a mě velice sympatický zvuk. K jedné z nejlepších věcí alba Bluebird byl natočen videoklip, který jste si mohli stáhnout před časem na bbaraku. Pro ty, kteří tak neučinili vám nabízíme možnost si videoklip stáhnout u nás.

Videoklip ke stažení One Self – BluebirdMirror

Tagy: DJ Vadim, Yarah Bravo, Blu Rum 13, DJ Woody, One Self, Oneself, Children Of Posibility, Bluebird, video ke stažení, videoklipy ke stažení, videoklipy ke stažení zdarma

Rubrika: Tipy, 7. října 2005, AdyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama