METANCITY – nejen Hip hop

Náš nový seriál - TV INFO: 5.10. - 9.10.

Ale ne, žádná politika, koncesionářské poplatky se tady řešit nebudou. Ode dneška vám hodláme každý týden přinášet výcuc toho, co byste v televizi rozhodně neměli propásnout. Mnozí jste si jistě všimli, že se povětšinou na Čt2 vysílají zajímavé hudební pořady. Nehodláme se zaměřovat na pravidelné týdeníky typu Medúza a T-Music, spíše nás budou zajímat jednorázové koncerty či dokumenty.

Tento týden se v na Čt2 objeví hned dva zajímavé pořady. První Main Street Jazz 90 s podtitulem Setkání velkých sólistů (Clark Terry, Lew Tabackin, Nat Adderley, Johnny Frigo, Bucky a John Pizzarelliové, Brian Torff & spol) začíná dnes v noci hodinu a pět minut po půlnoci.

V pátek 7.10. se zase deset minut před desátou hodinou večerní bude vysílat Miles Davis: Electric Kind of Blue (Proměny jazzového génia. Charismatický Šéf a jeho spoluhráči: Herbie Hancock, Keith Jarrett, Chick Corea, Dave Holland, Jack DeJohnette, Airto Moreira a Gary Bartz).

Tagy: Miles Davis, Electric Kind of Blue, Main Street Jazz 90, Chick Corea, Herbie Hancock

Rubrika: Tipy, 5. října 2005, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama