METANCITY – nejen Hip hop

Kool Savas & Azad na jednom DVD!

2. Srpna letošního roku se uskutečnil jedinečný koncert s jednoduchým názvem – „ONE“. Koncert patřil německým masérům Kool Savasi a Azadovi a proběhl v německém v Kolíně. Při této příležitosti se němci rozhodli udělat živáč z tohoto koncertu a hodit jej na DVD. Spousta žhavého materiálu z koncertu vyjde jako ONE na dual disku (CD/DVD). Na DVD samozřejmě najdete také všechny dosud zveřejněné klipy Kool Kavase a Azada a hromadu kvalitních fotek.

Na samotném audio CD naleznete celé „ONE“ album. Dual packet (CD+DVD) – „ONE“ vyjde v pátek 30.září 2005.

O dva týdny později, tedy 14. října vyjde třetí singl z alba ONE – Guck My Man. K tomuto singlu byl natočen i klip, který bude mít premiéru na TRL (Total Request Live – show na MTV), ale můžete jej zhlédnout už nyní na MTV.de, případně na koolsavas-azad.de či na subword.de, kde je k dispozici od 23. září 2005 od 17 hodiny. V klipu se objeví i SLIDE z „Bandit Dresden“, coby vítěz Graffiti Contestu pro ONE album, který vyhlásil časopis Backspin.

Tagy: Kool Savas, Azad, ONE, Slide, Bandit Dresden, MTV, videoklip, německý hip hop

Rubrika: Tipy, 24. září 2005, Ady & SabKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama