METANCITY – nejen Hip hop

Dámské a pánské plavky 69slam

Léto je konečně tady. Nejen to astronomické, ale i to skutečné s vysokými teplotami, prázdninami, dovolenými a zábavou. Ať už se chystáte k moři, anebo zůstáváte doma u vody, v obou případech je třeba se na to pořádně vybavit. Řeč je pochopitelně o kvalitních a stylových plavkách. Takových najdete na českém internetu více než dost, značka 69slam je však pouze jedna. Jedinečné modely opravdu šílených kousků, s nimiž rozhodně nezůstanete stranou pozornosti a budete se moci zchladit v letní žáru, vám nyní představíme.

69slam má za sebou pozoruhodnou historii. Tato značka vznikla v roce 2003, kdy se skupina mladých Australanů vydala na Bali se surfem v ruce. V divokých vodách oceánu pak na vlastní kůži pocítili, co znamená výraz adrenalinové sporty. A protože čára života může být poměrně krátká, už neváhali ani minutu a uskutečnili svůj dlouho omílaný nápad v duchu hesla: když už umřít mladý, tak ať mi to aspoň sekne. Časy, kdy 69slam vyhledávali pouze sportovci a dobrodruzi, jsou však již dávno pryč. V současné době nejen že plavky již nejsou jediným sortimentem této značky, ale navíc si je oblíbili všichni ti, kteří se nebojí na sebe vzít něco pořádně ulítlého.

Plavky 69slam jsou samozřejmě určené pro obě pohlaví. Dámské plavky jsou extrémně nápadité, což lze umocnit možností kombinace vrchního a spodního dílu plavek. Plavkové kalhotky už přitom dávno nejsou jedinou alternativou. Dopředu se stále více a více derou koupací šortky. Ty jsou k dostání nejen v klasické pánské verzi s délkou po kolena, ale také v ženštějším modelu s délkou do půli stehen. Koupací šortky jsou ideálním koupacím oděvem zvláště tehdy, pokud jste sportovně založená. Poskytují vám jistotu, že vše zůstane na svém místě. Plavky pánské nic neztrácí z osobitosti svého ženského protějšku. Stejně tak střihy jsou mnohem zajímavější a zaujmou i ty, která klasika nudí.

Tagy: plavky, dámské plavky, plavky pánské, 69slam, koupací šortky, kupací šortky

Rubrika: Fashion, 4. července 2013, 69slam

Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama