METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone 13

Do Ostravy se po roční pauze vrací legendární street dance battle s názvem Queens Style Zone. Ten proběhne v sobotu 30. března 2013 tradičně v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Z původně malé akce určené především místním tanečníkům, se stal jeden z nejprestižnějších battlů v ČR, na který se pravidelně sjíždí přední tanečníci z Čech, Slovenska i Polska. Akce je ale stále koncipována tak, aby zároveň podporovala i zatím ne tolik zkušené tanečníky a dávala jim možnost setkat se s čerpat inspiraci od těch momentálně úspěšnějších. Jde o vůbec první akci v České republice, která se těší tak velkého zájmu, že se dočkala svého třináctého pokračování.

Těšit se můžete na battly ve čtyřech oblíbených tanečních stylech, a to hip hop (battle 1×1), house dance (battle 2×2), popping (battle 1×1) a dancehall (battle 2×2). Po ukončení soutěžní části navíc program bude pokračovat tradiční after party, jejíž tématem tentokrát bude 90s hip hop & rnb. Pozvání do poroty přijali Káka (BDS Academy), Carlos (Spirit Shop) a LilSanTus (Beat Up).

V rámci akce proběhnou také workshopy s porotci battlu, zajít přiučit se něčemu novému můžete v tanečních stylech hip hop, house dance a dancehall. Workshopy proběhnou v zrcadlovém sále tanečního studia Roots Company a pokud si je objednáte do konce tohoto týdne, získáte je za jedinečnou cenu 350 Kč.

Nenechte si ujít tento jedinečný street dance battle, který je známý díky své pohodové atmosféře, doražte si zatancovat nebo alespoň podpořit ostatní tanečníky. Přijďte si užít fajn večer v rytmu hip hopu, house & dancehallu a rozhodně doma nezapomeňte hlasivky. Tanečníci vaši podporu určitě ocení.

DATUM: 30.03.2013

MÍSTO KONÁNÍ: klub Marley výstaviště Černá louka, Ostrava spojení tram. 6, 9, 10, 11, 13 (zastávka Výstaviště nebo Elektra)

BATTLY: hip hop 1×1 house dance 2×2 popping 1×1 dancehall 2×2

POROTA: Káka / BDS Academy Carlos / Spirit Shop LilSanTus / Beat Up

SPEAKER & DEEJAY: DJ Lowa / Out Of Control Dj Vladu / Roots Company

VSTUPNÉ / STARTOVNÉ: 90 Kč pro všechny, kteří mají v den akce narozeniny, vstup zdarma

REGISTRACE TANEČNÍKŮ: do 27.3.2013 pros­třednictvím www.qsz.cz/registrace.html

Tagy: queens style zone battle ostrava hip hop house dancehall

Rubrika: Články, 16. března 2013, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama