METANCITY – nejen Hip hop

Snoowgoons se vrací do Čech!

SNOWGOONS POTĚŠÍ SVÉ FANOUŠKY NA ŽIVO UŽ 28. LISTOPADU

Snowgoons-partička, která si za poslední roky získala v Čechách velkou hromadu příznivců. Snowgoons-německé producentské trio, které už zvládlo osedlat plno jmen ze světového hip hopu – M.O.P., Heltah Skeltah, La Coka Nostra, OuterSpace, Freestyle, Sicknature, Edo G a mnoho dalších.

Snowgoons- to jsou geniální instrumenty spojené se striktním, tvrdým a kvalitním rapem.

Snowgoons-live show, která rozpumpuje kotel kdekoliv na světě a většinu přihlížejících donutí si tuhle crew zapamatovat.

Všechny tyhle atributy čekají Prahu už 28. listopadu v klubu Chapeau Rouge. Snowgoons tentokrát nejspíš nepřijedou v plné síle svaté trojice, ale DJ Illegal pro pražský koncert připravil show, v které zadiktuje Amík Sean StrangeNYC, tudíž se můžeme těšit na kvalitní rap a pořádnej mejdan. Koncert se navíc odehraje v prostředí Underground podlaží klubu Chapeau Rouge, kde se běžně potkáte po koncertu na baru s Afu-Rou nebo Speech Debelle. Prostor s výborným zvukem má omezenou kapacitu, to ale znamená, že nás čeká zážitek, kdy máš kapelu před sebou téměř jako v obýváku.

Večer odstartují slovenští Strana Východná a DJ Resumé a následovat bude Elka, kterej to s publikem umí a přidá k tomu ještě vysokou úroveň svých skillz. Zábava bude pokračovat až do rána v rámci Dubstep Wednesdays ,úspěšného rezidentního večera Dje Hlavy.

Předprodej na koncert odstartoval již nedávno. Vstupenku si lze pořídit s předstihem za 250,–Kč na baru klubu (počet vstupenek v předprodeji j limitován), na místě bude cena vstupenky 320,–Kč. Mimopražští si mohou objednat lístky na dobírku, stejně tak je tu pro mě možnost levného ubytování v blízkosti klubu. Pokud chcete této možnosti využít, stačí kontaktovat produkci klubu na:lucie@chape­aurouge.cz

Odkazy: oficiální stránky kapely Snoowgoons zde

oficiální stránky Chapeau Rouge zde

Událost na Facebooku zde

video Snowgoons ft Sean Strange, Sicknature & Psych Ward – Global Domination zde

video Snowgoons ft Ill Bill, Sicknature & Sabac Red – The Uncrushables zde

video Snowgoons ft Meth Mouth, Swifty McVay (D12), Bizarre, King Gordy & Sean Strange – The Rapture zde

video Snowgoons – Goon MuSick zde

video Snowgoons ft Freestyle – Snowgoons Dynasty Pt. 2 zde

video M.O.P. & Snowgoons Sparta zde

Vidíme se v klubu!

Tagy:

Rubrika: Články, 2. listopadu 2012, MattesKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama