METANCITY – nejen Hip hop

Everydays hlásí spoustu novinek: Nové singly, videoklip a ohlášené nové album

Máme tady nejnovější zprávy z labelu Everydays, který šéfuje Oliver Lowe. Novinky se týkají jak nových singlů od již zmíněného protagonisty, tak od Sinuze a Talpase a Skycy. Posledně jmenovaní navíc svou věc s názvem Život není náhoda doprovodili videoklipem.

Producent Sinuz, který není žádným nováčkem, hip hopu se věnuje přes 10 let, měl kapelu 5MCZ, byl se svou skladbou hostem na 12'' vinylu Renaissance od Dje Sidea a udělal spoustu skvělých produkcí, reinkarnoval pro jednu společnou skladbu svou kapelu 5MCZ a společně vytvořili letní hit DEN CO STOJÍ ZA TO II, která se objeví na jeho producentské desce. Kromě producenstské desky začal pracovat na společné desce s Oliverem Lowe. Tentokrát ale nečekejte spojení producent a mc, ale mc a mc s tím, že Sinuz bude produkovat i většinu skladeb a nemálo se bude podílet i samotný Oliver a jeho muzikanti z kapely.

Oliver Lowe také vypustil další 2 ukázky z připravované kompilace REMIXY, SPOLUPRÁCE, PÍ*OVINY 2. První věcí je zbrusu nová skladba ŘETĚZOVÁ REAKCE, ve které hostuje Rest, slovák Reset a Wuty. Beat produkoval Noetik. Druhou věcí je remix od slovenského Peka na skladbu BLUĎIŠŤÁCI PT1.

Poslední novinkou je vydání digitálního singlu s názvem ŽIVOT NENÍ NÁHODA, který má na svědomí chomutovsko-kadaňská trojice Správnej směr, Talpas a Skyca. Ten vyšel ve verzi pro djs, tzn v originalní a instrumentalní verzi i s akapelou a remixem. K originálu byl Skycou také natočen videoklip. Sleduj to, lyrika na vysoké úrovni.

více info na: www.facebook.com/everydays.label www.everydays.bandcamp.com

Tagy: Everydays, Oliver Lowe, Sinuz, Talpas, Skyca, Život není náhoda

Rubrika: Články, 10. července 2012, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama