METANCITY – nejen Hip hop

SAFARI + OLIVER LOWE & FRIENDS v sobotu na jednom pódiu

V sobotu 26. 5. se v ostravském klubu Barrák koná další akce ze série Flow Food Tour 2012.

Krom početné smečky Safari se můžete těšit na kapelu Oliver Lowe & Friends z dalekých Domažlic. Pro ty, kteří dodnes neměli tu čest se s touto kapelou setkat je určen tento „odkaz“: http://amp.cz/…oliver-lowe/

Vzájemná spolupráce Safari a Olivera vyústila ve společný trek Sousedé, který můžete slyšet na albu Flow Food. Tuhle pecku vám kluci naservírují poprvé na živo a to jak jinak než na domácí půdě.

Kromě dvou zmíněných kapel se můžete těšit na pestrý program ve formě freestyle battle a beat box battle v rámci Battle Kings Tour! Vítěz získává volný vstup na Battle Kings festival v Rýmařově a automaticky postupuje do druhého kola battlu (nebude tedy muset jít přes eliminaci na BK!!!). Počet battlerů bude početně omezen. Zápis začíná ve 20:00. Zápisné činí 80 kč (cena vlezného).

V den akce d 10:00 navíc proběhne graffiti jam ve Slezské Ostravě (podchod u náměstí J. Gagarina, takže pokud krom muziky ceníš i tenhle element hip-hopu, přijď zachillovat, nebo rovnou zamalovat. Více info zde

Více o festivalu BATLLE KINGS

Všichni návštěvníci se můžou těšit na tombolu o věcné ceny od mediálních partnerů

„SNOWBITCH“: http://www.snowbitch.cz/

„GREEN HOME GROW SHOP“: http://www2.greenhome.cz/

„STREETART SHOP“: http://www.street-art.eu/

Na místě budou v prodeji CD’s Safari, Oliver Lowe & friends a mnoho dalších.

Těšíme se na vás!

Tagy:

Rubrika: Články, 22. května 2012, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama