METANCITY – nejen Hip hop

Out Of Control slaví narozeniny ve velkém s Majkem Spiritem

Pořad Out Of Control, který můžete poslouchat každé úterý večer na vlnách rádia Helax, slaví své druhé narozeniny. Letošní oslava bude opravdu masakrální. Všichni oslavenci se mohou dostavit 20. dubna do Bonvér Arény, kde se rozjede mejdan jako víno.

Hlavní hvězdou bude slovenská rapová superstar Majk Spirit, který je aktuálně nejvybookovanějším rapovým slovenským umělcem, kam přijede, tam je natřískáno až po střechu. Ovšem abychom zpříjemnili čekání, připravili jsme pro vás bohatý program.

Krom DJs jako je Daniell či Marthy vás čeká streetdance battle mezi výběrem nejlepších tanečníků z Beat Up Ostrava a Roots Company. Dále breakdance battle, který neodmyslitelně k pořádnému rapovému mejdanu patří. Proti sobě si to rozdají legendární crew jako jsou Breakbones z Karviné, Wegets z Havířova, Upwards z Opavy a Bad Boys z Kopřivnice.

Na programu bude také finále Helax freestyle a beatbox battlu, do něhož se můžete stále přihlásit. A nesmí chybět ani pořádný rapový support. Parta Safari vydala na počátku roku desku Flow Food, která se bude servírovat za doprovodu pořádného bordelu. Celý večer ještě doplní frýdecko-místecká dvojice Harmony a Danger s jazyky ostrými jako břitva a flow, která nenechá nikoho na pochybách o budoucnosti severomoravského rapu. Navíc Harmony je několikanásobný freestyle šampión!!!!

Celým narozeninovým mejdanem bude provázet Mr. Lowa a krom velkého pódia, světelného a zvukového arsenálu z továrny Turda Production bude na místě i velkoplošná LED stěna. Nezapomněli jsme ani pitný režim, proto na místě budou bohatě vybavené bary, kdy drinkem večera bude kombinace 2 x Helsinky vodka a Redbull za 99,– Kč.

Brány Bonvér Arény se otevřou úderem 20:00 hodiny a pojedeme až do 04:00. Vstupenky můžete nakupovat v předprodejích za 160,– Kč ve streetwear shopu Queens na Šubertově ulici v centru Ostravy nebo v prodejně Subform v OC Futurum. K dispozici bude také omezený počet VIP vstupenek za 599,– s exkluzivním místem před pódiem a neomezenou konzumací Helsinky vodky s Redbullem. Na místě bude vlezné 200,– Kč a není se čeho bát, Bonvér Aréna je opravdu veliká!!!!

Vstupenky můžete také vyhrávat ve vysílání rádia Helax v pořadu Out Of Control a exkluzivně také v úterý 17.dubna, kdy na Helaxu bude probíhat „Den s Majkem Spiritem“, který vyvrcholí rozhovorem ve večerním vysílání.

Sleduj a chekuj info na www.outofcontrol.cz, helax.tv a FB událost

Tagy: Majk Spirit, Out Of Control, Helax, Safari, Lowa, Daniell, Harmony, Danger, Marthy, Beat Up, Roots Company, Wegets, Breakboones, UpWards, Bad boys

Rubrika: Tipy, 3. dubna 2012, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama