METANCITY – nejen Hip hop

SECRET WARS - světová show míří do Metan city!

Fenomén Secret Wars, souboj ilustrátorů, dobývá svět. Od května 2011 si našel cestu i k nám do Čech a na Slovensko. Secret Wars, to jsou nejlepší ilustrátoři dané země v souboji, ve kterém mají k dispozici jen plátno, černou barvu, štětec nebo fix. Během 90 minut live performance se výtvarník snaží porazit soupeře vytvořením lepšího díla. Soupeři bojují bez skiců a předloh, rozhoduje porota a hlas diváků. Tohle není žádné graffiti, v Secret Wars jede komix, ilustrace, karikatury nebo cartoon.“ Secret Wars, to je show s unikátním konceptem. V únoru přijedou Secret Wars poprvé do Metancity!!!

CO VÁS ČEKÁ NA SECRET WARS OSTRAVA?

Neopakovatelná atmosféra 90 minutového klání, za doprovodu Dj´s, vernisáž obrazů, mnoho hostů, létající dárky od sponzorů, kus umění a vtipu, to všechno uvidíte v Ostravě v multikulturním centru CoolTour.

2.2.2012 Cool Tour Ostrava Výstaviště Černá louka, pavilon C1 (vchod z ulice U Výstaviště), Dj Wosa start 18.00 Vstup volný

Secret Wars v ostravském multikulturním centru CoolTour začnou 2.2.2012 od 18:00 vernisáží ,,Best of Secret Wars Česko,, Na ni uvidíte to nejlepší, co v ČR během uplynulých soubojů. Kromě toho Vás čeká Live Art Show od umělce, který je znám pod jménem Luke Tomski. Proběhne také projekce filmů a slide show z uplynulých soubojů. Na unikátním večírku zahraje Dj Wosa. Vstup je volný.

údalost akce na FB

10.2.2012 Cool Tour Ostrava Výstaviště Černá louka, pavilon C1 (vchod z ulice U Výstaviště) Dj Hlavolam start 21.00 – 2.00 vstup 60 CZK

O další překvapení se Secret Wars Česko postará 10.2.2012 ve 20.00, kdy odstartuje první ¼ finálový souboj, poprvé mimo Prahu. V nabité atmosféře Secret Wars se utkají dva umělci, z nichž ten lepší postoupí do semifinále. O tom, který to bude, rozhodnete i Vy svým křikem, který se bude měřit Decibelmetrem. Vstupné na souboj a afterparty je 60 Kč. Poteče barva.

údalost akce na FB

Tagy:

Rubrika: Články, 26. ledna 2012, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama