METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Olympiáda

5 ELEMENTS: Hip hop olympiáda

Chapeau Rouge a Sestry v triku ve spolupráci s Rádiem Spin 96,2 a pomocí grantu Nadace O2 – ThinkBig přichází s ojedinělým projektem „5 Elements – hip hop olympiáda“! Pokud se aktivně věnuješ rapu, djingu, graffiti, street artu, beatboxu nebo jsi producent či bboy/bgirl, pak máš jedinečnou příležitost ukázat všem svůj talent.

5 Elements – hip hop olympiáda“ je soutěž zabývající se všemi elementy hip hopu s cílem zmapovat českou scénu a najít a odměnit ty nejlepší adepty věnující se jednotlivým elementům. Jsme si jistí, že v naší zemi, která leží v srdci Evropy, najdeme mnoho talentovaných lidí. V rámci 5 Elements každý najde kategorii, ve které se uplatní a ve které vyniká.

Soutěžní kategorie 5 Elements:

• Nejlepší kapela/interpret • Freestyle battle • Nejlepší DJ • Nejlepší producent • Nejlepší beatboxer • Nejlepší break dance crew • Nejlepší bboy/girl • Nejlepší tvůrce graffiti • Nejlepší tvůrce steet artu

Každá kategorie má své porotce. Těmi jsou osobnosti se zvučnými jmény, ať už MCs, beatboxeři, DJs, //producenti** nebo promotéři jako například: Affro, DJ Maztah, DJ Kwe, DJ Friky, DJ Rockstar, Pentifull Crew, Poeta, BeeLow (Německo), Sifon, DJ Fatte, Khomator, Ondřej Žatkuliak, Rest, Jaro Vacek, DJ Trumastr (USA), Abed, Djane Supet, Lara 303, Jan Kaláb, Phoe, IZM a mnoho dalších…

Velkou novinkou je, že z kategorie Beatbox se pod vedením DaSka Records stává zároveň Mistrovstvím České republiky. O titul mistra ČR mohou soutěžit jednotlivci i beatboxové teamy. Vítež v kategorii Solo Battle postupuje na světový šampionát World Beatbox Championship (30. 3. 2012 v Berlíně), který pořádá světová organizace Beatbox Battle. V porotě proto nebude chybět BeeLow, hlavní představitel této organizace.

Veškeré informace o pravidlech soutěže, o přihlášení do soutěže a porotcích nalezneš již nyní zde.

Dobrou zprávou je, že se mohou zúčastnit všichni. Češi nebo Slováci, nováčci či ti, o kterých je slyšet, teenageři nebo ti vyzrálejší a zkušenější. Vyhrát může každý. Bojuje se nejen o věcné ceny,technickou podporu(mikrofony, vybavení), ale především o velkou pozornost, která bude všem vítězům věnovaná, o technickou podporu, nahrání alba a výlet do Berlína. V tuto chvíli je soutěž v plném proudu a můžeme prozradit, že mezi přihlášenými jsou i zkušená a kvalitní jména. Přihlaš se i Ty do 5 Elements a porovnej síly s ostatními.

Porota vybere ty nejlepší, kteří postoupí do závěrečného finále, které se bude konat 9. března 2012 v Chapeau Rouge. Finalisté zde předvedou své skillz nejen před porotou ale i před publikem. Proto využij i Ty této příležitosti a předveď všem svůj talent. Sleduj pozorně webové stánky www.hiphopolypiada.cz, kde nalezneš všechny informace a novinky o soutěži.

Tagy: Affro, DJ Maztah, DJ Kwe, DJ Friky, DJ Rockstar, Pentifull Crew, Poeta, BeeLow, BeeLow (Německo), Sifon, DJ Fatte, Khomator, Ondřej Žatkuliak, Rest, Jaro Vacek, DJ Trumastr (USA), Abed, Djane Supet, Lara 303, Jan Kaláb, Phoe, IZM, DaSka Records, Chapeau Rouge,

Rubrika: Články, 19. ledna 2012, MattesKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama