METANCITY – nejen Hip hop

Vánoční nadílka ve Stounu: Multižánrová série akcí začíná už za několik dní

„Vánoce a konec roku jsou ve frýdecko-místeckém Stounu tradičně ve znamení kvalitní zábavy všech žánrů,“ uvádí programovou nabídku známého klubu jeho šéf a dramaturg v jedné osobě Kamil Rudolf. „Návštěva Stounu je ideálním řešením, jak spojit setkání s přáteli a dobrou zábavu, tak proč sedět v tomto období roku doma?“ ptá se a zároveň si odpovídá dramaturg Rudolf.

Už v úterý 20. prosince vrcholí finálovým večerem obnovený Stountalent – přehlídka mladých hudebních nadějí Frýdku-Místku a okolí. Středa 21. 12. je věnována obvyklému večeru plnému drum and bassových fláků se vstupem zdarma – Stoundrum. Čtvrtek 22. prosince je věnován X-treme Shop Party místního skateshopu, kdy bez vstupného zahrají DJ’s Shupsta a Lofi. Oficiální akce hudebního informačního serveru Drumandbass.cz je za účasti předních DJ’s připravena pod názvem Drumandbass.cz Night na pátek 23. prosince.

Ani Štědrý den nebude ve Stounu ve znamení zavřených dveří – od 21 hodin začíná každoroční Vánoční párty – kde zazní nejlepší hity všech dob. Na první svátek vánoční (neděle) jsou připraveny Hity ze záhrobí 18+ se vstupem od 18 let – nesmrtelné hity minulých dob uvedou DJ’s Kamil a Matěj. Na Štěpána se prostory Stounu rozezní tím nejlepším ze všech hudebních stylů – pod taktovkami DJ’s Burcha a Bjaleho vypukne program pod názvem Kick The Hits X-mass, kde se představí s nejlepšími párty sety uskupení Funk Moguls – DJ Aka & Sean John. Sváteční FAJNY VÁNOČNÍ FESTIVAL s kapelami Zelene Zlato, LÍHeň, Trochumoc vypukne v úterý 27. 12.

Pódium klubu ovládne ve středu 28. prosince David Stypka & Bandjeez. Tahle partička vystoupí ve Stounu poprvé a hned se svým vánočním koncertem. Čtvrteční večer 29.12. bude patřit Fucking Dancingu ve stylu Urban a New School s DJ’s Shupstou a Luckym, vstup je zdarma. Pátek 30. prosince bude ve znamení Drum Over Party neboli ukončovací dnb party a zároveň poslední party starého roku a to za účasti Stoun DJ’s.

„Závěr letošního roku je plný hodnotných programů, na které chci všechny stálé i nestálé návštěvníky co nejsrdečněji pozvat,“ komentuje výčet akcí ve Stounu dramaturg Kamil Rudolf. „Zároveň chci poděkovat všem, kteří klub v uplynulém období navštívili,“ pokračuje Rudolf. „Podrobnější informace naleznou zájemci na stránkách klubu www.stoun.cz ,“ uzavírá dramaturg Stounu.

Tagy: Stoun, Vánoce, Funk Moguls

Rubrika: Články, 17. prosince 2011, StounKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama