METANCITY – nejen Hip hop

KHOMATORSKÉ NOVOTY - tracky, video, koncerty

Je to už skoro půl roku, kdy spatřila světlo světa khomatorova deska Terapie. Khoma však rozhodně nespí a připravuje další věci. Před několika málo dny pustil na internet 2 nové songy. Jeden z nich se jmenuje ,,Musím říct“ a je to hostovačka na EP ,,Pro svý“ od Jay Diesela. Na tomto tracku, který je vlastně remixem stejnojmenné věci, dále hostují Idea, Sanchez a De puta madre. Beat obstaral Dubas a wordcuty + scratche DJ 3CK.

*Musím říct (Khomator, Jay Diesel, Idea, De Puta Madre, Sanchez, DJ 3CK, beat Dubas*

Druhým trackem, který čeká na tvé ucho, je několik desítek řádků ,,Poezie z industrial čítáren“. Tahle věc, kterou vyprodukovali DreamChasers, byla nahrána před několika měsíci, ven se ale dostala až nyní, s novým beatem.

*Khomator – Poezie z industrial Čitáren*

Chcete – li vidět Khomatora naživo, zajděte na některý z jeho koncertů, který jezdí společně s LAZY-O (Safari) a DJem Venczou.

26.11. Zlín – (club DJ LAB)

9.12. Bialsko-biala (PL) – (club

17.12. Frýdek – Místek – (club Stoun)

KHOMATORŮV KONCERT V POLSKU

To, že má Khomator silné konexe na Polsko je známý fakt. Proto nemohl chybět na křtu klipu kapely HIRS Sklad v jejich rodném Cieszynie. Spousta lidí, super zvuk, atmosféra a nehorázná kalba. Polsko se umí bavit. Jak vypadala párty a Khomatorův koncert, který dává společně s parťákem LAZY-O (Safari – Ostrava) a DJem Venczou můžeš shlédnout nyní na Youtube:

*Khomator v Cieszynie*

podrobnější info o Khomatorovi a dalších členech labelu REPROMANIFEST na www.repromanifest.cz

Tagy:

Rubrika: Články, 18. listopadu 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama