METANCITY – nejen Hip hop

Adyos, Tafrob, Radikal, Delik, S. Barracuda, Otecko a klip k Asfalt MC Remix

Dlouho očekávané video k songu Asfalt MC remix je konečně tady! Adyos si na jednu pecku pozval hned pět hostů, a to Tafroba, Radikala, Delika, S. Barracudu a Otecka a natočil s nimi rovnou videoklip, čtvrtý v řadě za letoąní rok od AK. Video tentokrát točila parta Optical Pro ze Zlína ve spolupráci s DJem Lowou, kteří jsou čím dál víc žádaní na české rapové scéně a mají za sebou už několik povedených klipů.

Natáčelo se v prostředí bývalých Vítkovických dolů, v industriálním prostředí a „ocelovém srdci“ Ostravy, kam dorazili vąichni interpreti a celé nahrávaní si pořádně uľili. Atmosféra byla skvělá, a to by se mělo ve videu odrazit. Video bude moľné shlédnout i na TV Óčko a to v příątím týdnu, kde v podstatě proběhne TV premiéra videoklipu v necenzurované podobě, a věřte, že je rozhodně o co stát.) Necenzurovaná verze bude ke shlédnutí v průběhu několika týdnů, a nezapomeneme na to včas upozornit.

Krom jiného, oficiální křest a release párty proběhne 25. prosince v Ostravě, v klubu Marley, kde se po delší době AK objeví na pódiu i s několika novinkami.

Na závěr speciální poděkování českému zastoupení energy drinku Crunk!!!, jmenovitě Danielu „Numero“ Kříľovi, který svou vydatnou finanční pomocí umožnil celé natáčení realizovat. Velký dík patří i všem ostatním, kteří projekt podpořili finančně nebo svou účastí a spoluprací, jako např. Queens.cz. A také děkujeme všem těm krásným ženám, které ve videu můžete vidět, a díky kterým video pořádně ožilo.

Ejkej!

Tagy: Adyos, Asfalt MC Remix, videoklip, klip, Otecko, Radikal, S. Barracuda, Delik, Radikal, Tafrob, DJ Lowa, Optical Pro

Rubrika: Články, 10. listopadu 2011, AKKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama