METANCITY – nejen Hip hop

Ruský ragga mc Steppa Style vystoupí v Ostravě a Opavě

Už tento pátek (4.listopad), se v Ostravském klubu Bogota představí místnímu publiku ruský ragga zpěvák Steppa Style, který v rámci své česko-slovenské klubové tour navštíví deset měst včetně Ostravy a Opavy (11.Listopadu). Steppa Style je oficiálně nejlepším ruským ragga-zpěvákem.

Steppa Style byl prvním reggae-dancehall-jungle umělcem v Rusku, který začal dělat písničky v angličtině a jamajském patois. Jeho styl je univerzální od jungle až k dubstepu. Reggae hudba je ovšem jeho hlavní prioritou. V roce 2004 se Steppa přidal k soundsystému Trudebwoiz Cartel (Dj Kingston, MC Powet, producent Mindlab), což byla jedna z prvních crew, která hrála a pravidelně organizovala reggae a dancehall bashmenty v Moskvě.

Steppa vždy chtěl hrát v Evropě a reprezentovat Ruskou reggae dancehall kulturu. V roce 2008 nahrál live mix D’n'B/ Jungle s Dj Erikem, který byl velmi populární na internetu a měl velký ohlas ze strany veřejnosti. Vystoupil také na Berlin Carneval 2008 spolu se Selectou G (Seven Inch Soliders), který je jeden z nejstarších německých selektorů. V roce 2009 začal nahrávat na riddimy slavného německého soundsystemu – Supersonic Sound.

Také nahrál: Dutty Bloodsucker and Baby Girl – dvě velké skladby s MCP (Nappy Paco), jedním z nejžádanějších Reggae & Hip-Hop uměleců ze Švýcarska. Hostoval na mnoho velkých festivalech a battlech, jako je IDA Russia 2008 nebo na mistrovství beatboxu v Rusku. Vystupoval v mnoha ruských městech a vystoupil na spoustě ragga-jungle i reggae a dancehall akcích. Mezi Steppovi sponzory patří: Elm Company a Skull Candy sluchátka.

S ohněm v jeho srdci a energickou show, rozvibruje Steppa každý sál!

Steppa sdílel podium s umělci, jako jsou: Jacky Murda (New York), Demolition Man (Velká Británie), Supersonic Sound (Německo), Wassy Don (Německo), R Cola (Kanada), Million Stylez (Švédsko), Ed Solo (Velká Británie), UK Apachy (Velká Británie), Top Cat (Velká Británie), General Levy (Velká Británie), Ragga Twins (Velká Británie), MC Navigator (Velká Británie), Mikey P (USA), Krinjah (USA), Miss Mighty Melody (Německo), MCP (Švýcarsko), Dj XTC (JA), Dj K (CAN), TOK (JA)

Tagy:

Rubrika: Články, 31. října 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama