METANCITY – nejen Hip hop

Status Quo - sleduj nové album z Metan city

Album Status Quo, které mají na svědomí raper Eter a beatmaker Rawas z Ostravy, začalo vznikat před rokem. Kdy oba dva hlavní protagonisté měli v plánu vydat novou desku a jelikož spolupracují už dlouho, rozhodli se skloubit své tvorby dohromady. Vzniklo celkově 18 stop o 47 minutách, obsahující taky intro, outro, skit, tři intermezzaa jeden remix. Na projektu se účastnilo 6 hostů z okolí a to dobře známý Dj, jeden z moderátorů Repromanifest Show Dj Česki, který zhotovil scratche pro titulní track, dále raper a jejich dlouhodobý parťák 3way, taky MC Emik z Havířova a zpěvačka Markéta Kubicová, dále taky dvojice Silesia Side a jako poslední host se na desce oběvil Neas, člen skupiny Safari. Celé album vznikalo v domácích podmínkách, pod taktovkou kluků, přičemž Rawas zaopatřil veškeré instrumentálky, Eter obstaral rap(s texty) společně s postprodukcí a na coveru se podepsal grafik Ymer. Nějakou dobu už je CD dostupné na internetu a na přelomu Září-Říjen bude dostupný originální nosič pro zájemce na FB profilu alba, e-mailech a dalších profilech autorů.

Jak kluci dodávají ,,Album jsme nechali zrát skoro celý rok, sice to nebylo tak úplně v úmyslu, ale do cesty se nám stavěly všelijaké překážky, školou začínaje a spoluprácema konče, každopádně myslíme že je o co stát. Budeme rádi za vaše názory, které nám můžete posílat na naše profily"

Album stahuj ZDE

FB profil: http://www.facebook.com/…s-Status-Quo

Bandzone: http://bandzone.cz/eter http://bandzone.cz/rawas

Youtube: http://www.youtube.com/…ETERandRAWAS

tracklist: ETER RAWAS – STATUS QUO

01 INTRO,
02 STATUS QUO + SCRATCHES BY DJ ČESKI,
03 MÁME RADOST,
04 RAJDR (intermezzo),
05 CHVILKA PRO TEBE,
06 EPITAFF,
07 TOHLE BYLO MÁLO FT. 3WAY,
08 POŽITEK (intermezzo),
09 MERCI (skit),
10 POKLAD,
11 MOZKU MOR FT. EMIK, MARKÉTA KUBICOVÁ,
12 ZVONÍ FT. SILESIA SIDE,
13 SILENCE (intermezzo),
14 ZHASNI,
15 IN GENERE,
16 GENERÁLNÍ SYROVOST FT. NEAS,
17 OUTRO,
18 EPITAFF REMIX,

Tagy:

Rubrika: Články, 10. října 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama