METANCITY – nejen Hip hop

Open Mind Fest: Doval do Havířova 17. září na multižánrový festival!

17.9. se v Havířově koná 1. Ročník multi žánrového festivalu s názvem Open mind fest. Zástupcem hip-hop music bude na festivalu kůň ze stáje Repromanifest – Khomator. Ten zahraje koncert společně s Lazym-O (Safari). Záda bude klukům krýt DJ Vencza. Na dvou pódiích dále uslyšíte Dancehall, Reggae, D´n ´B, dubstep atd. Zpestřením festu bude jistě graffiti zone, kde zajamuje několik writers. Po skončení festu se párty přesouvá do klubu Áčko, na Merkuru (Havířov – Podlesí), kde bude hrát hlavně D´n ´B Tekno atd.

Open mind fest začíná v 15:00 a končí 00:00. Festival je ZDARMA a bude se odehrávat v prostoru pod letním kinem v Havířově na Nábřeží. Od rána bude v blízkosti festivalu probíhat graffiti jam United colours 2011, konkrétně na oplocení firmy Lukei a oplocení letního kina. Na festivalu budeme mít také REPROMANIFEST stánek, ve kterém si budeš moci koupit CD´s interpretů z labelu, trička, nebo jiné fans zboží. Doval zakalit a užij si den plný hudby a graffs.

Vystoupí :

COMPUTER ARTIST – Drum and bass DJ ammunition rec. dangerous new age rec. fatality rec.

DEEP NOISE – Tech house Deep noise rec. (Portugalsko)

KHOMATOR + Lazy O – Live Hip Hop performance – Terapie

VENCZA – Ghetto funk (Havířov)

MIKAEL & MIKE34 – Dancehell! (Katowice – Ostrava)

BAD BOY SOUNDSYSTEM – Dancehall a reggae selectaz (Opava)

DJ SCHOOLER & CREAX – Dubstep Cockroach.cz

GARNIE:C – Breakbeat godvibrations.cz

Tagy:

Rubrika: Články, 9. září 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama