METANCITY – nejen Hip hop

Dancehallový workshop s Aron Mitu v pátek na stodolní!

Je velice příjemné sledovat jak každá další párty v Ostravě je lepší a lepší. Více lidí, stále lepší a lepší atmosféra (BIG UP!), stále větší zájem o reggae-dancehall ze strany návšťevníků! A protože cítíme a vidíme jak jdou věci krásně nahoru, snažíme se pro vás připravovat akce tak, aby jste si z každé akce odnesli co nejvíce pozitivních dojmů. Snažíme se připravovat akce tak, aby pro vás byli taky zajímavé, a přesně takovouhle akcí by měl být dancehallový workshop s etiopskou tanečnicí, žijící na slovensku, Aron Mitu, který vám přináší nejaktivnější reggae dancehallová crew Wicked Sound ve spolupráci s partnery Queens.cz – The streetwise store a growshopem Klečka.

Mitu má za sebou dost zkušeností, její taneční kariéra je poměrně aktivní. Pravidelně její workshopy můžete vídat na slovenských festivalech (Pohoda, Uprising.. ), v různých videoklipech nebo na tanečních battlech jako například Queens Style Zone.

Ladies, workshop je pro vás připravený v Ostravském klubu Bogota na pátek 2. září (start od 22:00). Vstup je zdarma a to především díky klubu Bogota a sponzorům akce, hip hop shopu Queens a growshopu Klečka!

See ya!

www.wickedsound.cz

Tagy:

Rubrika: Články, 31. srpna 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama