METANCITY – nejen Hip hop

Dj Lowa vás zve na Queens Style Zone 9

Poslední srpnovou neděli se v centru Ostravy natáčel trailer k devátému vydání street dance battlu Queens Style Zone. To proběhne v sobotu 24. září 2011 již tradičně v klubu Marley na výstavišti Černá louka Ostrava. Na programu jsou battly hip hop 1×1, house dance 1×1, popping 2×2 a dancehall 1×1, zpestřením ale určitě bude také speciální hype / new jack swing jam.

Na trailer k této akci se můžete těšit cca za 14 dnů, zatím se můžete podívat na krátký shout out, který během natáčení vzniknul. Ten je zároveň pozvánkou na akci od Dj Lowy, kterého určitě znáte nejen jako dje mnoha hip hop parties (včetně Queens Style Zone), ale také jako oficiálního dje zlínských De Fuck To, úspěšného účastníka nejrůznějších deejays battlů (např. IDA nebo DMC), zakladatele projektu Out Of Control, atd.

Kompletní informace o akci, která svým věhlasem již dávno překročila hranice České republiky, najdete na webu www.qsz.cz. Svou účast můžete také potvrdit ve Facebook události …

A teď už slibovaná upoutávka:

odkaz:adresaod­kaz:adresa

Tagy: queens style zone, battle, street dance, dj lowa, queens, tanec, marley

Rubrika: Články, 30. srpna 2011, PromoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama