METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Ova: Osmý díl party bude open air a s IdeaFatte

Poslední víkend léta 26.8. se připrav na návrat HIP HOP OVA PARTY 8. Již osmé pokračování ostravské série party sebou přináší opět něco unikátního. Coby afterparty po HIP HOP OVA FEST, který se konal na začátku června se těš na další lahůdky.

HIP HOP OVA PARTY 8 bude open air, tedy žádné posedávání ve srubu (to jen za velmi nepříznivého počasí, ale i na něj jsme letos připraveni).

Na stage se poprvé v Ostravě od vydání desky Dočasně nedostupní představí IDEAFATTE & DJ AKA. Dlouho očekávané album Dočasně nedostupní, je dalším skvělým počinem IF, na které najdeš i DJ Aka, Ryes, Rest, Eurodel, Eki, Paulie Garand a v neposlední řadě také Moja Reč. Ti sice na HIP HOP OVA PARTY 8 nevystoupí, ale i tak bude show stát za to!

Spolu s nimi se můžeš těšit také na SILESIA SIDE. Svou tvorbu a freestyle rap dodá svou specifickou show RASŤÁK.

HIP HOP OVA PARTY najdeš v lokalitě areálu Benátky v Ostravě – Nové Vsi (ulice Novoveská – zastávka tram.Vodárna) a vstup tě vyjde jen na 49,–Kč

Veškeré info k sérii HIP HOP OVA najdeš na www.hiphopova.cz nebo na www.facebook.com/hiphopovafest – přidej se !!!

Benátky budou mít opět na pilno, takže doraž s bandou na rap!!!

Tagy: Hip Hop Ova, Benátky, IdeaFatte

Rubrika: Články, 23. srpna 2011, HHOKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama