METANCITY – nejen Hip hop

Z Opavy se hlásí Erzí, stahuj jeho prvotinu

Erzí je mlaďoch z Opavy, kterého občanka v kapse dlouho nepálí. Každopádně na svůj věk má chuť a jistě i talent. Nedávno vydal ven album se zvláštním názvem Staronový čas a.k.a. Žák. Více info už samotný Erzí:

,,Když jsem začal uvažovat o albu, bylo mi 14 let. Do hudby jsem dělal zhruba ten rok, což je velmi krátká doba, ale jak jsem tak nad tím uvažoval, pustil jsem se do prvního CD. Celé LP jsem nahrával u Stray Side, který mi mimo jiné poskytnul 9 beatů. Album obsahuje 12 treků a myslím si, že každá písnička je navzájem od sebe odlišná. Na jeden z treků byl také natočen klip:"

klip shlédneš zde: http://www.youtube.com/watch?…

Nejnovější věc z Erzího produkce je tato: http://www.youtube.com/watch?…

Bandzone: www.bandzone.cz/erzi

deska na stažení: Uloz.to – http://www.uloz.to/…-k-a-zak-rar

Album: Staronový čas a.k.a. Žák Interpret: Erzí Dela BasStard Hosté: La Resistance, Abde&Deno, Klárka Chudějová, Lil Devil Producenti: Stray Side, Warrior, P3pS, Rp.C

Tagy:

Rubrika: Články, 17. srpna 2011, PromoKomentáře

13.36 - 17. srpna 2011

:)  

Dlouho jsem tu nic nenapsal a už dlouho je tu celkově mrtvo,co se kometů týče,tak.Pročetl jsem pár komentu na youtube at pozitivních,nebo negativních,jsou divné.Jedna věc je přesto jasná.At máš 15 nebo 40 i více a nemáš oči otevřené a nereaguješ na ty správné podněty co se kolem tebe dějí,je zbytečné dělat a snažit se ocokoliv,vždy to dopadne křečovitě.Mě se to moc nelíbí,ale to neni vubec podstatné,duležite je jak to vidí ten kluk a jaký má k hudbě a hlavně k životu přístup…pokud prostě kouká a uvažuje o životě(da se i v 15letech,že ano) a snaží se uvažovat správně je na dobré cestě něco v životě dokázat i v muzice,pokud ho baví a má ji rád.No,jsou to asi celkem divné věty co jsem napasl,ale tak je a nejinak si myslím.Dodavam odkaz \„Grammatik – Nie ma skróconych dróg\“(youtube)­.Skvělá věc,ale je ji třeba pochopit,mi pomohla hodně.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama