METANCITY – nejen Hip hop

Jared Bailey a DJ Bussy chystají desku, poslouchej první singl Non Stop!

Právě dnes máte možnost poslechnout si první singl z chystané desky ostravského producenta a dje, DJe Bussyho a rapera Jareda Baileyho, američana z New Yorku, který nahrál svou debutovou desku právě v ČR.

EP nese název „NON STOP“, stejně jako první singl, a je kompletně v angličtině. Celou desku vyprodukoval DJ Bussy, vložil do ní své srdce a je to cítit. Využil taky veškeré zkušennosti, získané za posledních několik let nejen prací ve svém studiu BussynessLand. Deska vznikala v Ostravě, od nahrávání přes mix až po mastering. Celý projekt pak vyjde pod Azurit Kingdom. A kdo je Jared Bailey? Poslechnout si můžeš např. telefonický rozhovor právě s Jaredem a to ze záznamu pořadu AK Show zde.

Jared Bailey se objevil už v roce 2008 jako host na tracku Adyose – „Hate 2008“ a skladbu dokonce produkoval. Později si našel cestu k muzice DJe Bussyho a po první společné skladbě přišel nápad na celou desku. Jared právě žije v Praze, ale jak sám říká: „Ostrava je můj druhý domov.“ Práce jsou tedy u konce, a je nejvyšší čas, aby se tahle věc dostala ven, k lidem. A právě teď je tu první singl „Non Stop“! Jde o párty track, který ale zdaleka nemá vystihovat atmosféru celé desky, nesoucí se hlavně v duchu samplovaných beatů a zamyšlených textů. Poslouchej zde.

Release je plánovaný na přelom září a října. Do té doby se k vám tahle dvojice pokusí dostat veškeré info o celém projektu, připravena jsou promovidea i různé „behind the scene“ shoty z natáčení nebo fotky. Chystá se taky druhý singl, ke kterému bude zveřejněn i cover a tracklist, a třetí singl, na který bude natočen videoklip. Všechny informace najdeš nejrychleji a včas na www.azurit.cz<http://email.seznam.cz/redir?…>, nebo na profilech na FB. Nejvyšší čas zapnout player a vychutnat si první joint z desky „Non Stop“.

Tagy: Non stop, DJ Bussy, BussynessLand, Jared Bailey

Rubrika: Články, 12. srpna 2011, AKKomentáře

21.58 - 12. srpna 2011

Youtube  

http://www.youtube.com/watch?…


21.59 - 12. srpna 2011

Soundcloud poslech + download  

http://soundcloud.com/…/04-non-stop


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama