METANCITY – nejen Hip hop

Crooks & Castles Summer 2011 / Queens.cz

Kalifornská streetwear značka Crooks & Castles není pro české fashion fanoušky žádnou velkou neznámou. Příští rok tento brand oslaví jednu dekádu na scéně. Za tuto dobu si Crooks & Castles oblíbili takové hvězdy jako Jay-Z, Ludacris, Wale, Diddy a mnoho dalších.

Queens The Streetwise Store byla v těchto dnech naskladněna další várka letošní letní kolekce. V té je již tradičně několik modelů triček, které se drží osvědčeného designu s medůzou a jednoduchých triček s čím dál tím více populárnějším výstřihem do písmene V.

Po dlouhé době se zástupcům Queens The Streetwise store podařilo sehnat jeans zmiňované značky. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního denimu, což jistě ocení ti náročnější z vás, kteří si potrpí na kvalitu, střih a celkové pohodlí. Úplnou novinkou jsou hodinky, jež jsou provedeny ve třech základních barvách – černé, bílé a červené. Pod cifernikem je vykreslen opět motiv medůzy. Kupujte na www.queens.cz.Tagy:

Rubrika: Fashion, 9. srpna 2011, AdyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama